Co vše uděat když budu chipovat auto

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
domgalba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 09.10.2014 21:48

Co vše uděat když budu chipovat auto

Příspěvek od domgalba »

Zdravím všechny, předem se omlouvám pokud tu toto tema je, ale nic podobného sem nenašel. Můj dotaz je vcelku jednoduchý, co vše musím udělat na svém passatu B5 když ho nechám chipnout. Mám na mysli, písty, ojnice, kliková hřídel a ventily, brzdy, vstřiky atp.. Co vše tam pozměnit aby to stálo za to a auto se mi z toho nevy*ralo, protože auta na takový výkon a točivý moment nejsou stavěná, to znamená, že se musí upravit, chipem to přece nekončí. Díky všem za rady :) snad se tu najde někdo kdo mi s tím dokáže poradit.
PASSAT B5 1.9 TDI 4MOTION

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Co vše uděat když budu chipovat auto

Příspěvek od skacel99 »

Pokud to nechceš hnát do extrému,bohatě stačí pravidelně měnit olej,rozvody a nechovat se k autu jako prase :wink: Záleží,kam chceš jít.Jestli jenom chip,nebo i větší trysky,turbo,IC
Pokud bys řešil všechno,co máš napsáno,stálo by tě to několikanásobně víc,než samotný auto.Ale zase výsledek by tam asi byl...

domgalba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 09.10.2014 21:48

Re: Co vše uděat když budu chipovat auto

Příspěvek od domgalba »

No rozhodně bych řešil i brzdy, to je myslím taky jedna z hlavnich věcí a asi taky pořádně pročistit turbo, IC, EGR a komplet cely sani, to bych asi dal sportovni akorat nevim jestli koupit jen sportovni filtr normalne do boxu nebo primi sani. Rozhonde chci aby auto poradne jelo, ne se snim honit a kdyz se vedle me postavi sem tam naky zavodnik tak mu ukazat, co passatek umi :)
PASSAT B5 1.9 TDI 4MOTION

domgalba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 09.10.2014 21:48

Re: Co vše uděat když budu chipovat auto

Příspěvek od domgalba »

Jinak, mate nekdo zkusenosti s chipem? Pripadne naky doporuceni na firmy v Praze nebo stredni cechy? Chtel jsem chip uz driv ale mel jsem benzin a tam to vcelku nema smysl ale zase se to auticko dalo ladit jinym zpusobem :) jeste me napadlo koupit kratsi diferencial :)
PASSAT B5 1.9 TDI 4MOTION

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“