Repas turba

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

pavel774
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 08.03.2014 15:40

Re: Repas turba

Příspěvek od pavel774 »

Dobře díky, ale bude to asi až po novým roce. Dneska odjíždíme pryč. Tak já ti pak napíšu nebo zavolám. Díky

Uživatelský avatar
fredh
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 386
Registrován: 21.08.2010 20:03
Bydliště: Vysočina

Re: Repas turba

Příspěvek od fredh »

Do 15 ledna jsem doma. Pak mám hory a pak zbytek roku jsem pracovně pryč.
Passat B5 sedan, r.v. 97, 1.9Tdi 81Kw, Passat B5 combi, r.v. 99, 1.9Tdi 81Kw

Gti --> Gti --> Vts --> Gti-->Tdi

Uživatelský avatar
KUBAMIKLAS
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 03.07.2013 13:51
Bydliště: Slavičín

Re: Repas turba

Příspěvek od KUBAMIKLAS »

Měl jsem něco podobného,ale na golfu. VAG psal regulační mez nedosažena,tak jsem koupil novou váhu a N75. Při jízdě to nepadlo a při dalších opakovaných už ano,tak přišlo na řadu čištění IC,protože jsme si už pak vůbec s kámošem nevěděli rady :) Po vyčištění to samé,tak jsem nakonec zajel za mechanikem s lepší diagnostikou a mrkl na to. Výsledek byl takový že si asi někdo hrál s turbem a táhlo bylo blbě nastavené,tak mi to přenastavil,přidal a ted turbo nepadá a zdá se mi že to aj lépe zrychluje a tahá odspodu :) Takže jak jste tu řešili,koukl bych na tu regulaci,aspon taková byla moje zkušenost.
VW Golf 4 1.9 TDI PD 74 KW, 5. kvalt, Typ motoru AXR, 5. Dvéř. Hatchback

pavel774
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 08.03.2014 15:40

Re: Repas turba

Příspěvek od pavel774 »

jojo díky, jenže to bude muset někdo zkušenější já fakt už nevím...mě nic nepomohlo akorát teď na chvilku to čidlo co snímá tlak v sacím potrubí. ale jak kdy..někdy se to vypne ale někdy zase když rozjedu tu 4 na ccA 120 a pak tam dám 5 tak to jede pořád, ale jak kdy. Je to záhada. a když to kámoš měřil tak říkal že na volnoběh to dává dobře vzduchu a pak ve zvýšených otáčkách že to prej dávalo jen polovinu co by mělo nebo co. Nevím v tom já se nevyznám. ale po tom repasu to fakt jede hůř tak jestli ta regulace fakt nebude jinak. a do toho 15. se 100% ozvu. budu rád když se na to koukne ještě někdo takhle kdo tomu rozumí. Díky všem

gabrielko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 02.06.2013 22:37
Bydliště: Brno

Re: Repas turba

Příspěvek od gabrielko »

Mam 81kw s chipem na 103kw a taky mi to padávalo :( a vubec sem nevedel co jak s tám už..byl sem zoufaly...prochazel jsem cele auto pořad a nikde nic proste..a nakonec jsem ...softwarovo vypel egr ventil ....co podla mna by nemalo mat nic spolecne s padanim turba a odvtedy ..(musim zaklepat ) nepada ...uz to je nejaky ten rok :)
VW Passat 1.9 Tdi 81kw AFN

Recius
Řidič
Řidič
Příspěvky: 195
Registrován: 05.05.2009 23:17
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Repas turba

Příspěvek od Recius »

pokud ti to po vyměně snímače tlaku v sacím potrubí fungovalo tak bude bud zas mrtvej anebo zasranej od oleje zkus ho vyndat vyčistit nějakým čističem a vrátit (když jsi měnil turbo čistili jste všechny tlakové hadice? intercoller ? pokud ne bude v něm olej a ten snimač to zasere a zas blbne tipl bych to na tohle.. s turbem je dobré dát i nový olej s filtrem

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“