Sjednocujeme fanoušky VW od roku 1996. Přijeď oslavit dvacetiny klubu na celorepublikový sraz.

20 LET Klubu

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Repas turba
PříspěvekNapsal: 26.12.2014 10:57 
VWexpert
VWexpert

Hodnost:

VWexpert

08.03.2014

18

Dobře díky, ale bude to asi až po novým roce. Dneska odjíždíme pryč. Tak já ti pak napíšu nebo zavolám. Díky

PříspěvekNapsal: 26.12.2014 19:25 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

21.08.2010

307

Vysočina

Do 15 ledna jsem doma. Pak mám hory a pak zbytek roku jsem pracovně pryč.

Gti --> Gti --> Vts --> Gti-->Tdi

PříspěvekNapsal: 28.12.2014 11:20 
VWexpert
VWexpert

Hodnost:

VWexpert

03.07.2013

191

Slavičín

Měl jsem něco podobného,ale na golfu. VAG psal regulační mez nedosažena,tak jsem koupil novou váhu a N75. Při jízdě to nepadlo a při dalších opakovaných už ano,tak přišlo na řadu čištění IC,protože jsme si už pak vůbec s kámošem nevěděli rady :) Po vyčištění to samé,tak jsem nakonec zajel za mechanikem s lepší diagnostikou a mrkl na to. Výsledek byl takový že si asi někdo hrál s turbem a táhlo bylo blbě nastavené,tak mi to přenastavil,přidal a ted turbo nepadá a zdá se mi že to aj lépe zrychluje a tahá odspodu :) Takže jak jste tu řešili,koukl bych na tu regulaci,aspon taková byla moje zkušenost.

PříspěvekNapsal: 29.12.2014 19:16 
VWexpert
VWexpert

Hodnost:

VWexpert

08.03.2014

18

jojo díky, jenže to bude muset někdo zkušenější já fakt už nevím...mě nic nepomohlo akorát teď na chvilku to čidlo co snímá tlak v sacím potrubí. ale jak kdy..někdy se to vypne ale někdy zase když rozjedu tu 4 na ccA 120 a pak tam dám 5 tak to jede pořád, ale jak kdy. Je to záhada. a když to kámoš měřil tak říkal že na volnoběh to dává dobře vzduchu a pak ve zvýšených otáčkách že to prej dávalo jen polovinu co by mělo nebo co. Nevím v tom já se nevyznám. ale po tom repasu to fakt jede hůř tak jestli ta regulace fakt nebude jinak. a do toho 15. se 100% ozvu. budu rád když se na to koukne ještě někdo takhle kdo tomu rozumí. Díky všem

PříspěvekNapsal: 03.01.2015 19:36 
VWexpert
VWexpert

Hodnost:

VWexpert

02.06.2013

17

Brno

Mam 81kw s chipem na 103kw a taky mi to padávalo :( a vubec sem nevedel co jak s tám už..byl sem zoufaly...prochazel jsem cele auto pořad a nikde nic proste..a nakonec jsem ...softwarovo vypel egr ventil ....co podla mna by nemalo mat nic spolecne s padanim turba a odvtedy ..(musim zaklepat ) nepada ...uz to je nejaky ten rok :)

PříspěvekNapsal: 08.01.2015 13:35 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

05.05.2009

195

Žďár nad Sázavou

pokud ti to po vyměně snímače tlaku v sacím potrubí fungovalo tak bude bud zas mrtvej anebo zasranej od oleje zkus ho vyndat vyčistit nějakým čističem a vrátit (když jsi měnil turbo čistili jste všechny tlakové hadice? intercoller ? pokud ne bude v něm olej a ten snimač to zasere a zas blbne tipl bych to na tohle.. s turbem je dobré dát i nový olej s filtrem

ICQ   Profil

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]