špatne vstřiky moravskoslezský kraj prosím o radu

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Anouk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.12.2014 22:08

špatne vstřiky moravskoslezský kraj prosím o radu

Příspěvek od Anouk »

Zdravím, mám passata 1,9 tdi pd 4 motion, r.v.2001, motor AVF, vstřiky AA. Auto jsem měl už asi na třech diagnostikách, jednou ukazalo, 2 vstřiky, jednou 3 a jednou všechny 4. Každopádně jsem už vyměnil, lištu s kablikama, těsnění na vstřikách a nechal jsem i vstřiky pročistit ultrazvukem, auto i tak stale delá to samý. Chtěl jsem se zeptat, jestli tu není někdo schopný z moravskoslezskýho kraje, kdo by se na to mohl podívat, popřípadě zkusit ty vstřiky ještě správně nastavit, ja je tam daval, tak podle oka a ono to prej musí být nějak přesně. Zkoušel jsem už i shánět jiný vstřiky, ale ty co mám já, ty malý písmena za těmi čísly AA nejsem schopný nikde jetý sehnat, zkoušel jsem tam BA, ale ty u mě nefungujou, je to prej novější euro norma a ani mi to na ne nenastartovalo. Ještě mi říkal známej, že se ty mý dají nahradit AL, ty jsem našel na bazoši na prodej, 1500kč/ks ale je to borec až někde z čech, tak jestli by to nemohl někdo potvrdit kdo se v tom vyzná, že mi tam pasnou? Jsem z Těrlicka, budu vděčný za každou radu, pomoc, popřípadě jestli nemáte někdo vstřiky na prodej, nebo o někom nevíte.

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: špatne vstřiky moravskoslezský kraj prosím o radu

Příspěvek od trhac »

AA můžeš nahradit ALkama.S BA ti to nepojede.Já bych doma tři AA měl.Jeden sem tak před měsícem prodal zdejšímu členovi.Kdybys o ně měl zájem tak SZ :wink:

miso66
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 10.06.2009 19:50
Bydliště: Žilina

Re: špatne vstřiky moravskoslezský kraj prosím o radu

Příspěvek od miso66 »

ja mam AVF a vstreky mam AL takze zi to pojde :wink:

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“