Cvakani v prostoru olejové vany PD 74kw

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Lomy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 05.10.2014 20:25

Cvakani v prostoru olejové vany PD 74kw

Příspěvek od Lomy »

Zdravím chlapy ,
Už dva dny pozoruju na mem pastikovy cvakani které jde z olejové vany. Pravidelně 10s cvaka a 10s je klid. Děla to pouze na volnobeh při přidání plynu po chvíli zmizí.Myslel jsem nejdříve ze se cvakani ozývá nějaká kladka, ale opravdu to jde z vany. Jako by tam něco lítalo.Je to možné? Mate s tím někdo zkušenost ? Stejně bude muset asi vana dolu... Děkuji za kazdou radu či nápad :)

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Cvakani v prostoru olejové vany PD 74kw

Příspěvek od trhac »

To cvakání se klidně může přenášet.Já bych asi napřed zhodil řemeny než začneš dolovat vanu.A vana se na passatu sundává celkem blbě :D

Lomy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 05.10.2014 20:25

Re: Cvakani v prostoru olejové vany PD 74kw

Příspěvek od Lomy »

Na přenášení jsem bral taky ohled a i po sundani řemenu se nic nezměnilo :( poslouchal jsem pečlivě a opravdu to jde z vany, všechny kladky jsou ok. Přemýšlím nad řetězem co pohání olejové čerpadlo , ale zda se mi to jako blbost ze by byl až tak volný, při studenými startu (-3) to nedělá a asi až za 3min co motor bezi na volnobeh to začne cvakat. Když přidám plyn tak se to zrychlí v závislosti na otáčkách což pred 2dni nedělalo ...sundani vany v zadní časti bude asi trochu peklo, ale nějak se s tím poperou a uvidíme ...

Recius
Řidič
Řidič
Příspěvky: 195
Registrován: 05.05.2009 23:17
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Cvakani v prostoru olejové vany PD 74kw

Příspěvek od Recius »

sundat vanu nenní problém potřebuješ jen dlouhý imbus aby si se dostal na dva šrouby od převodovky podle mě volný řetěz byt nemuže má svou napínačku a já osobně jsem se s tím nesetkal spíš prvně skontroluj jaký tlak oleje dává čerpadlo na volnoběh a v otáčkách popř. koukni na hydra jestli jsou v pohodě

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“