Prosím poradte

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
lexanii
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 02.03.2015 17:56

Prosím poradte

Příspěvek od lexanii »

Zravim.Mam passata 1.9tdi 81kw,praskla mi brzdova hadička kterou jsem vyměnil.Nalil jsem do plna kapalinu abrzdovy pedal jde pořad lehce az dolu i po nastartovani,vubec to nebrzdi a ani jedno kolo nejde odvzdušnit,nema to žaden tlak ani kapalinu to netlači...p

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Prosím poradte

Příspěvek od M@ty »

Nejde ti odvzdušnit okruhy "vyšlapáním"? Možná už bude horší HBV (hl. brzd. válec). Nejjednodušší je prohnat kapalinu tlak. přípravkem (většinou má jen servis). U aut kde to je přístupné se nejprve dalo vypustit část vzduchu přímo na HBV (na výstupu). Někdy pomůže také nechat kapalinu protéct samospádem přes povolený odvzdušňovák.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

lexanii
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 02.03.2015 17:56

Re: Prosím poradte

Příspěvek od lexanii »

Když povolim jaky koliv odvzdušnovak tak mohu šlapat jak chci a kapalina vubec z toho nejde,pedal jde na podlahu a nic....Ještě se mi to nestalo a vubec nevim co s tim

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Prosím poradte

Příspěvek od trhac »

Zkus nechat povolený odvzdušňováky jestli to samo nepoteče.Ty odvzdušňováky sou včechny průchozí?Jestli máš toto všechno ok tak ti zřejmě netlačí ten hlavní válec jak už psal maty

lexanii
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 02.03.2015 17:56

Re: Prosím poradte

Příspěvek od lexanii »

No to teda asi netlači ale proč nebo co s tím?Protože před vyměnou brzdove hadičky brzdy perfektně fungovaly..

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Prosím poradte

Příspěvek od M@ty »

Jednou se mi stalo totéž. Já tenkrát měnil HBV. :( Pokud máš možnost si někde půjčit tlak. přípravek na odvzdušnění brzd, tak ten by mohl pomoci. Jinak pokud ti to nenatáhne samo kapalinu tím že HBV proteče, tak všechno špatně... :negative:
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Prosím poradte

Příspěvek od trhac »

A když povolíš trubky přímo u válca tak z něj brzdovka teče?když slápneš na pedál tak musí stříkat.Pokud ne tak je ten válec kašovej

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“