snímač teploty G81 kde sehnat ? zaměnit s čidlem pro PD ?

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Frogyman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 09.03.2014 08:26

snímač teploty G81 kde sehnat ? zaměnit s čidlem pro PD ?

Příspěvek od Frogyman »

zdravím, neřeším co a jak se snímačem teploty paliva G81 pro 1,9 tdi AFN , protože jsem si tu všude o něm pročetl všechno, co o něm bylo napsané, co řeším, je KDE ho probůh sehnat.. nikdo o něm snad neslyšel, nebo jsou u nás v shopech dyliňáci... mám doma fungl čidlo na PD které se napojuje na zpátečku co jde do pal. filtru, a konektor má zvlášť .. já mám G81 což je ten, co je uvnitř čerpadla.. myslíte že by tyhle dva šli zaměnit ? myslím tím co se týče odporového rozpětí ? popřípadě neví někdo kde spolehlivě objednat origo ? mockrát děkuju chlapi a ať vám to šlape a klape ;-)

Frogyman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 09.03.2014 08:26

dodatek

Příspěvek od Frogyman »

omlouvám se všem zúčastněným, ale již jsem problém vyřešil, našel jsem obj. číslo a objednal se shopu pro škodovky :-P ble ale co se dá dělat :D poprosím kdyžtak pana admina, estli by toto naprosto zbytečně vytvořené téma smazal ať to tu nedělá bordel .. díky moc :-)

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: snímač teploty G81 kde sehnat ? zaměnit s čidlem pro PD ?

Příspěvek od M@ty »

Já tedy alespoň doplním že je pod víčkem čerpadla a vypadá takto : http://mlparts.cz/front.tec-doc.product/49268
Přílohy
Snímač teploty.jpg
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: snímač teploty G81 kde sehnat ? zaměnit s čidlem pro PD ?

Příspěvek od FandaTDI »

a já doplním, že je NTC se stejnou odporovou charakteristikou jako některý další (G62,G72,...) ;-)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“