problém 2.5 TDI V6 BAU

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Mr.Wu
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 09.09.2009 18:02
Bydliště: Turnov

problém 2.5 TDI V6 BAU

Příspěvek od Mr.Wu »

Motor se začal po studeném startu dost klepat, za tepla se to (většinou) vylepšilo. Nechal jsem to diagnostikovat u p. Jandy v Sukoradech (CIMBU Autosport). Prohledal snad všechno, přišel na to, že je problém u prostředního válce na straně u řidiče, prej to ukazuje nesmyslný množství nafty (vysoký). Říkal, že problém bude buď ve vstřikovači, nebo v čerpadle VP44.

Doporučil mi servis BOSCH (Petr Rada) v Soběslavi - to je pro mě ovšem takřka přes celou republiku (jsem z Turnova na severu, Soběslav je na jihu...).

Chtěl bych se zeptat na tip jednak na bližší servis, a jednak na názor na tu diagnózu - případně kolik budu asi tak muset vytáhnout z prasátka?

Napadnul mě expert Satas v Praze - nemáte na něho někdo kontakt prosím?

Předem dík!
Passat 3BS, 2001, 4m Tiptr
exPassat 3BG, 2004 2.5TDi BAU (Abt 150kW) 4m Tiptr
exPassat 3C, 2006, 2.0TDi BMP (103kW) 6st man.
exPassat 3BG, 2001, 2.8 4m Tiptr
exPassat B5, 2000, 1.9TDi(85kW)Tiptr

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: problém 2.5 TDI V6 BAU

Příspěvek od trhac »

http://www.vw-club.cz/memberlist.php?mo ... ile&u=2053" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Satas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Re: problém 2.5 TDI V6 BAU

Příspěvek od Satas »

Mr.Wu píše:Motor se začal po studeném startu dost klepat, za tepla se to (většinou) vylepšilo. Nechal jsem to diagnostikovat u p. Jandy v Sukoradech (CIMBU Autosport). Prohledal snad všechno, přišel na to, že je problém u prostředního válce na straně u řidiče, prej to ukazuje nesmyslný množství nafty (vysoký). Říkal, že problém bude buď ve vstřikovači, nebo v čerpadle VP44.

Doporučil mi servis BOSCH (Petr Rada) v Soběslavi - to je pro mě ovšem takřka přes celou republiku (jsem z Turnova na severu, Soběslav je na jihu...).

Chtěl bych se zeptat na tip jednak na bližší servis, a jednak na názor na tu diagnózu - případně kolik budu asi tak muset vytáhnout z prasátka?

Napadnul mě expert Satas v Praze - nemáte na něho někdo kontakt prosím?

Předem dík!
608974322 :)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“