tiptronic neřadí

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
pimpo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 23.04.2014 07:57

tiptronic neřadí

Příspěvek od pimpo »

Zdavim,mam passata b5,5 96kw v automatu... převodovka mi celou dobu krásně řadila ale jednoho dne jsem to nechal stat s nastartovaným motorem a paku jsem mel v poloze N přijdu k autu a dal jsem R a automat neco zaradil ale absolutne bez tahu i při přidání plynu,kouknul jsem pod auto a z motoru tekla voda,tak jsem to chcipnul a koukal jsem kde,zjistil jsem že mi praskla plastová příruba na bloku motoru co je umístena pod vyvevou co je vyvedena z vacky,tak jsem koupil novou,ale automat mi furt zlobi.. zaradim D a je slyset jak se v prevodovce neco deje ale proste nejede,při sešlapnuti plynu okolo 2tis.otacek automat padne do nouze a rozjede se,rozjedu se zhruba na 50km/h a dam N a chcipnu a nastartuju,takze auto uy neni v nouzaku,dam zpatky D a 3,4,5 to zadi normalne,ale jak si má podřadit na2 nebo 1 tak jako by zařadil neutrál... TAK SE CHCI ZEPTAT JESTLI S TIM NEMÁ NĚKDO PODOBNOU NEBO STEJNOU ZKUSENOST,BUDU RÁD ZA VAŠE RADY A NÁPADY,KDYBY NĚKDO MĚL SCHÉMA TIPTRONIKU TAKY BYCH SE NEZLOBIL,PŘEDEM DĚKUJI ZA JAKOUKOLIV ODPOVĚD

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“