Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Repase hlavy PD, těsnění, odchipovat nahrát mapu
PříspěvekNapsal: 19.09.2015 10:24 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

09.01.2011

908

M@ty píše:
Pokud je to zalepeno lepidlem tak bych se tioho nebál. Jinak mnohem jednodušší je osvědčený způsob zajištění hadice a to prohnat skrz vrut... :lol:

Taky už sem praktikoval ale ne na svým autě.já si rači koupím novou origo hadicu.

PříspěvekNapsal: 22.09.2015 21:01 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

05.11.2013

25

Šroub je zalepený zeleným loctitem, ještě rozmáčknutý kleštěma ale jen tak aby matka šla případně sundat. Ta jen tak ze šroubu nespadne.
Včera jsem neměl foťák takže bez okumentace, fotku ze dneška z víkem ventilů a napůl nastrojenou chladičovkou nemá cenu sem dávat.
Nicméně vpravit do hlavy elektriku po částech nejdřív plast bez kabelů a sponek z kovu, potom sponky a kabely se podařilo. Maj to asi vypočítaný aby to akorát tak tak šlo.
Nový šrouby na vstřiky moment zvládly bez špatnýho pocitu přetažení. U těch starých už bylo cítit že se natahuje. Dělal jsem to prvně tak jsem to zkusil, prasknul, zahodil, koupil novej :-D
Pak už šlo všechno celkem dobře, skládačka.
Aniž bych odvzdušnil palivo tak to šlo tak na cca 60 sekund točení natočit a vrní si spokojeně. Samozřejmě jsem startoval tak 8 až 10 sekund maximálně a nechal ho klidně minutu odpočinout. Na 4 startování už brflal, ale v klidu jsem to nechal odpočinout, než dělat ještě starter :-)
Cena materiálu 21 300.- Nová vačka, hydroštely, ventily, futra na vstřiky, rovnání hlavy. (šrouby, těsnění, uložení vačky, simering atd.)

PříspěvekNapsal: 22.09.2015 23:14 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

30.05.2012

3245

Karlovarsko

To je pěkná sumička... 8O

Jinak mám ve svých zásobách dva zelené Loctite a ten na nerozebíratelné spoje se schopností vymezit 0,2mm fugu, bych nechtěl povolovat. Pokud to jde tak to chce nejdříve polechtat autogenem... :lol:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]