Auto od spodu cuká 1.9 pd 96kw chip

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
nohme
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 22.08.2013 19:17

Auto od spodu cuká 1.9 pd 96kw chip

Příspěvek od nohme »

Zdravim opět tu řešim problém motoru. Když přidám pěkně odspodu (1100-1200 ot) motor jako by se nechtěl rozběhnout pocukává jak benzíňák se špatnejma kabelama ke svíčkám. Ale ve vyšších ot. to zmizí. Nedávno sem vymenil všechny podtlak. hadice a dal tam starší váhu vzduchu pač ta origo mi vystřelovala cooler jak to přeplňovalo. Nalogoval sem to ale moc se v tom nevyznám. Poradí někdo jestli je to zas tou váhou nebo mám hledat třeba u vstřiků? Děkuji moc
Přílohy
3-10-11 log.rar
(2.9 KiB) Staženo 29 x

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Auto od spodu cuká 1.9 pd 96kw chip

Příspěvek od yessmen »

Dej tam zpátky funkční váhu vzduchu a vyčisti turbo případně nový rychlospojky pokud to do nouze nepadalo.
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

nohme
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 22.08.2013 19:17

Re: Auto od spodu cuká 1.9 pd 96kw chip

Příspěvek od nohme »

Turbo mám nový 2 měsíce. Tak dám váhu a uvidim. Jinak nouze ani nějaká chyba nebyla. Dík

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Auto od spodu cuká 1.9 pd 96kw chip

Příspěvek od yessmen »

Můžou bejt unavený ty rychlospojky tím spíš když máš ještě zvedlý plnící tlak... Každopádně váha vzduchu nemůže způsobit přefukování.
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Varanoxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 31.07.2015 00:37

Re: Auto od spodu cuká 1.9 pd 96kw chip

Příspěvek od Varanoxx »

Udělej diagnostiku, budeš vědět víc ..

nohme
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 22.08.2013 19:17

Re: Auto od spodu cuká 1.9 pd 96kw chip

Příspěvek od nohme »

No ono to bylo takový komplikovaný. když sem to koupil tak to tak nějak jelo. No ale pak sem měnil cooler kterej foukal ahadici k němu. Pak hadičky podtlak. a pak i turbo(ulámaný táhla regulace). No a pak mi začal střílet cooler když sem tomu dal pořádně odspoda. A tak sme poslali soft na revizi a byl to nějakej chip mega moc vzduchu. Nakonec sme zkoušeli origo. to mě moc nebavilo(líný) a pocukávalo to. Tak sme dali chip a cukání se hodně projevilo. Tak sem dal jinou váhu a paráda. No teď to zas začlo cukat. Tak sem koupil novou váhu a blblo to taky. Nakonec sem zjistil že konektor byl nějakej nakřáplej. Tak sem přepinoval novej a jede to bez cukání. Jen mi přijde že to tahalo daleko víc před tím. Je to normální? udělal sem log a přijde mi dost stejný jako ten když to blblo. Děkuji
Přílohy
Auto.rar
(2.93 KiB) Staženo 22 x

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Auto od spodu cuká 1.9 pd 96kw chip

Příspěvek od yessmen »

Ten graf "nová váha" je v pohodě... Takže teď už to necuká nevystřeluje hadici nic.. jen to nejede nebo co?
To bude tím softwarem protože je vidět že to není naložený od spodu, ale požadavek narůstá až z otáčkama tzn plnej boost tam je až od 2500rpm i když by to turbo v poho natlačilo i pod 2000.. tzn ten záběr asi není takovej jako dřív nicméně jde o životnost.
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

nohme
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 22.08.2013 19:17

Re: Auto od spodu cuká 1.9 pd 96kw chip

Příspěvek od nohme »

Přesně tak. Uz jede plynule jen nejde tak za plynem jako předtím. Myslím ze asi odchází vyveva. Pac hadice sou novy a tesni to všude.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“