DPF filtr - výmaz z techničáku

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
VopickaMaicka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 12.04.2016 00:42

DPF filtr - výmaz z techničáku

Příspěvek od VopickaMaicka »

Zdravim mam prassata :pleasantry: b5 dotazeneho z Nemec ve kterem je dodelavany filtr pevnych castic(twin tec) .. A muj dotaz zni zda-li mi povolej ho vymazat z technicaku +zlikvidovat kdyz se tovarne do b5 neinstaloval..

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: DPF filtr

Příspěvek od CentriFUGA »

Podle mě nepovolej. To, že se tam v továrně nedával není důvod, ale Němci si ho tam dodělávali proto, aby měli lepší Euro normá pro vjezd do města (v tvém případě bych tipoval z Euro II na Euro III). Pokud ho máš zapsanej v TP spolu s normou Euro III tak určitě ne, protože by si vlastně hned neprošel emisema, nehledě na to, že bych chtěl vidět někoho, kdo by ti dovolil u auta dobrovolně zhoršit emise, když se všude jinak tlačí na snižování emisí ... To jsi měl jedině při dovozové STK nechat aby ti ho tam nezapsali a pak vykuchat ...

VopickaMaicka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 12.04.2016 00:42

Re: DPF filtr

Příspěvek od VopickaMaicka »

Nejsem si jist ale neplnil uz r.v.2002 Euro 3? ... Jinak jen tak mimo misu jsem cirou nahodu taky z C.L. city :D :D

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: DPF filtr

Příspěvek od CentriFUGA »

Já mám 2002 a má m také EURO III, ale mám modelový rok 2003 ... a neplní to tvoje Euro IV nakonec ,?
jj, to se máš :-)

VopickaMaicka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 12.04.2016 00:42

Re: DPF filtr

Příspěvek od VopickaMaicka »

To je hodne dobra otazka pisou ze E III ale v poznamkach je napsano: Cislo globalni homologace ES cerpano z vyr.stitku ..

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“