Černý kouř TDI

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od PlusOne »

Navrtej do tlakové hadice malou dírku. Hulit to začne dostatečně, a ještě to bude mít super zvukový projev... pokud to bude slabé, tak ještě vyhodit mezichladič, pak už to bude opravdu nepřehlédnutelné - a nepřeslechnutelné taky ;-)
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Dabler Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 26.09.2015 19:06

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od Dabler Mike »

Nic s tím radši dělat nebudu , a nevim no s tím chipem , radši to chipovat nebudu protože co jsem slyšel tak ten motor je potom v uvozovkách jen na cestu tam a zpět i kamarad mechanik z Mercedes-Benz říkal abych to v žádném případě nedělal , tak nevím no , ale pak jsem slyšel od známého že jeho známej má taky Pašíka B5,5 černého v kombiku a ma tam zakl.chip tuning a jede to víc + spotřeba kolem 4 litru , a ma to už několik let takhle a žadný problem prý , zatím asi nic dělat nebudu , uvidím později , ale díky za rady.
/ VW Passat B5,5 3BG AVF Variant 2001 , sedan 2004 1.9 TDI 96kW PD 6-kvalt EGR off /

Uživatelský avatar
adam.87
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 29.06.2010 19:27

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od adam.87 »

PlusOne píše:Navrtej do tlakové hadice malou dírku. Hulit to začne dostatečně, a ještě to bude mít super zvukový projev... pokud to bude slabé, tak ještě vyhodit mezichladič, pak už to bude opravdu nepřehlédnutelné - a nepřeslechnutelné taky ;-)
Stačí 5 mm vrták do té tlakové hadice? :roll:
Co můžeš udělat dnes,odlož na pozítří.Získáš dva dny volna.

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od skacel99 »

Dabler Mike píše:Nic s tím radši dělat nebudu
Konečně rozumná řeč :good:

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od PlusOne »

adam.87 píše:
PlusOne píše:Navrtej do tlakové hadice malou dírku. Hulit to začne dostatečně, a ještě to bude mít super zvukový projev... pokud to bude slabé, tak ještě vyhodit mezichladič, pak už to bude opravdu nepřehlédnutelné - a nepřeslechnutelné taky ;-)
Stačí 5 mm vrták do té tlakové hadice? :roll:

Někdo asi nechápe ironii ;-)
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
semik86
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 10.03.2009 19:32
Bydliště: Vysočina

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od semik86 »

PlusOne píše:Navrtej do tlakové hadice malou dírku. Hulit to začne dostatečně, a ještě to bude mít super zvukový projev... pokud to bude slabé, tak ještě vyhodit mezichladič, pak už to bude opravdu nepřehlédnutelné - a nepřeslechnutelné taky ;-)
Úplně jsi mi to vzal z úst :mrgreen: Dneska když jsem toto téma otevřel, tak mě napadla ta samá rada :mrgreen:

Každopádně, uznale napsaná věta, že s tím radši nic dělat nebude, je velice ROZUMNÁ :good:


Přeji spoustu kilometrů bez nehod a bez kouře :wink:
De omnibus est dubitandum ;-)

Na prodej:
- pár dílů na B5, B5.5: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=227&t=172086" onclick="window.open(this.href);return false;
- VW Passat na ND: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=227&t=184420" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Tak tohle tema je moc... A Adam nezklamal.
Obrázek

Uživatelský avatar
kdaki alias kuře
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 21.05.2009 10:04
Bydliště: Č.T. Sevwerní Moravwa

Re: Černý kouř TDI

Příspěvek od kdaki alias kuře »

:rofl: Už dlouho jsem se takhle nenasmál, jako u tohoto tématu. Jinak slušnej pacoš :rofl:
The RED PASSAT V6 2,5 TDI
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=235510" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“