Napružení kontaktu u vstřiku

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Rostakub
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 325
Registrován: 25.09.2007 20:19
Bydliště: Plzeň

Napružení kontaktu u vstřiku

Příspěvek od Rostakub »

Zdravím,

potřeboval bych napružit kontakty u vstříků ( motor 1.9 TDI PD ATJ 85KW ), sám si na to netroufnu. Našel by se někdo z Plzně, kdo by to na počkání dokázal provést ?
Děkuji Rosťa

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Napružení kontaktu u vstřiku

Příspěvek od trhac »

To se ti ještě nikdo neozval?Napiš na dp tak se třeba někdo chytne.Není to nic složitýho.Pokud seš trochu zručnej tak to dáš i sám

Rostakub
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 325
Registrován: 25.09.2007 20:19
Bydliště: Plzeň

Re: Napružení kontaktu u vstřiku

Příspěvek od Rostakub »

trhac píše:To se ti ještě nikdo neozval?Napiš na dp tak se třeba někdo chytne.Není to nic složitýho.Pokud seš trochu zručnej tak to dáš i sám

Neozval se nikdo, ono je vůbec kolem Plzně hrozně ochotných lidí ať už se to týká čehokoli.I když ví, že dnes nikdo nemaká za korálky.
Ještě jsem to zkusil na dp, když nikdo, tak se do toho pustím sám, ale chtěl jsem se tomu trochu vyhnout, ale na autě si jinak dost věcí dělám sám. ( výměna mikrospinače v zámku, repas stahovaček, brzdy, atd....) ale do tohohle se mi nějak nechtělo.Nerad bych kontakty nějak poškodil.
Díky za tip a měj se

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Napružení kontaktu u vstřiku

Příspěvek od trhac »

Ten zámek zase neopravím já..

ane
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 25.07.2010 13:26

Re: Napružení kontaktu u vstřiku

Příspěvek od ane »

trhac píše:To se ti ještě nikdo neozval?Napiš na dp tak se třeba někdo chytne.Není to nic složitýho.Pokud seš trochu zručnej tak to dáš i sám
co je to dp? Také bych potreboval dílenskou příručku, budu napružovat kontakty a viko blokuje EGR ventil :-(

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Napružení kontaktu u vstřiku

Příspěvek od trhac »

Dp je dieselpower forum.Tam to žije trošku víc.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Napružení kontaktu u vstřiku

Příspěvek od majkl1 »

ane píše:
trhac píše:To se ti ještě nikdo neozval?Napiš na dp tak se třeba někdo chytne.Není to nic složitýho.Pokud seš trochu zručnej tak to dáš i sám
co je to dp? Také bych potreboval dílenskou příručku, budu napružovat kontakty a viko blokuje EGR ventil :-(
Egr nic neblokuje. S akuvrtačkou a delším nástavcem na desítku golu je víko za půl minuty (po sundání krytu motoru a oddělání hadice) dole :twisted:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“