Passat b5.5

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Passat b5.5

Příspěvek od šianzek »

Ahoj otázka jaký mate názor na Passat b5.5 2004 96 kw 4x4 Torsen dik
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
MVM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 31.08.2011 12:15

Re: Passat b5.5

Příspěvek od MVM »

Je to skvělé auto.....když mu dáš to, co potřebuje, tak ti bude sloužit statisíce km!!!
Mám ho už sedm let, najeto 315.000 km a vše funguje tak jak má!
VW Passat 1.9 Tdi/96kw variant 4Motion 2004, EGR ON :-), JAWA 350/634 r.v 1974

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: Passat b5.5

Příspěvek od šianzek »

MVM píše:Je to skvělé auto.....když mu dáš to, co potřebuje, tak ti bude sloužit statisíce km!!!
Mám ho už sedm let, najeto 315.000 km a vše funguje tak jak má!
Snad :) díky :)
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat b5.5

Příspěvek od CentriFUGA »

Měl jsem B5,5 normální předohrab a jak je psáno je to celkem bezúdržbové auto (já teda něco opravoval, ale bylo to vlivem pořizovací ceny).
... měl jsem ho od cca 318 do 360.000km a motorově super, po prvním majiteli původní turbo, vstřiky, spojka, dvouhmota ... já dělal jen rozvody a komplet tlumiče a jinak lil olej. Pár dalších drobností byly nějaký ten zámek, stahovačka okna ... všechny tyto věci stojí do tisícovky, takže to neberu jako zásadní opravu :-)
Jenom pozor u faceliftu 2004 a výš je na tom antikorozní ochrana hůř, než u starších ročníků
Proč sháníš b5,5 když máš v podpisu B7 ? :-)

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat b5.5

Příspěvek od CentriFUGA »

A ještě doplním - sehnat dnes v roce 201 pěknou B5,5 z roku 2004 už taky není jednoduché a když, tak za naprosto nesmyslný peníze ...

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: Passat b5.5

Příspěvek od šianzek »

mám b7 ale chci něco do práce a máme v horách chatu a prostě předohrab konec a znamý má b5.5 10 let a vím o tom snad vše co sní dělal víš tak se toho moc nebojím a je to krasavec plná výbava co snad šlo :D pak hodím foto =)
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat b5.5

Příspěvek od CentriFUGA »

Jo tak tomu rozumím, když o tom víš vše, atd. já měl taky takové úmysly na ježdění do práce koupit třeba G III nebo i nějakou první IV nebo boru ... nakonec jsem to vzdal a jezdím do práce supem a manželka jezdí octávkou ... nechtělo se mi živit další auto, když zase jinak tolik nenajezdíme ...
Jestli se mohu zeptat jaká je cena za takové auto ... a plný výbava to tu říká každý - solární šíbr, paměťové sedačky, výhřev sedadel vzadu to má ? :-)

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: Passat b5.5

Příspěvek od šianzek »

CentriFUGA píše:Jo tak tomu rozumím, když o tom víš vše, atd. já měl taky takové úmysly na ježdění do práce koupit třeba G III nebo i nějakou první IV nebo boru ... nakonec jsem to vzdal a jezdím do práce supem a manželka jezdí octávkou ... nechtělo se mi živit další auto, když zase jinak tolik nenajezdíme ...
Jestli se mohu zeptat jaká je cena za takové auto ... a plný výbava to tu říká každý - solární šíbr, paměťové sedačky, výhřev sedadel vzadu to má ? :-)
ano ano to vše kromě okna to má :D i samozatmavovací zrcátko :D sklopné atd atd :D hele cena 70 :D fakt dobrý kup a jak vám řeknu kolik ti má najete tak mi to nebude nikdo věřit :D
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat b5.5

Příspěvek od CentriFUGA »

tak za 70 pokud je to dobrej stav tak i kdyby to mělo 300 tak je to dobrý :-)

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: Passat b5.5

Příspěvek od šianzek »

215 tkm ....
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika


Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: Passat b5.5

Příspěvek od šianzek »

jako jinak bych tomu nevěřil ale fakt to má 10 let a jezdí měsičně snad 300 km ... :D jediný problém to má a to je ten že to málo topí!!! špatný radiátor asi .. :D
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Passat b5.5

Příspěvek od M@ty »

Asi mě ukamenujete ale pokud pořídím další auto tak buď úplně nějaký nemysl (STI, EVO) nebo spíš nějakou starší káru z dob mého mládí (G2 GTI, E30 ap.). Další auto až Vepř doslouží už 100% nebude jeho novější nástupce díky změně koncepce a hlavně v mých očích to je sráč.

K téma - pokud je to kus o který bylo postaráno a nehodláš dbát na zavedeném klišé o intervalu výměny káry s přibývajícími roky na jejím hrbu tak při správné údržbě s přehledem předčí tvůj stávající povoz. Opravdu to chce nejdříve vyzkoušet a pak hodnotit kvality. Ono kdo někdy vyzkoušel plnohodnotný pohon (mezi které já osobně neřadím 2+2 přes Haldex spojku) tak bude mít laťku zvedlou hodně vysoko... :laugh:
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Passat b5.5

Příspěvek od majkl1 »

Má pravdu, předseda :drinks:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“