Dotaz 1.9tdi 96 kw

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
josefjosef12341
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 07.04.2016 18:38

Dotaz 1.9tdi 96 kw

Příspěvek od josefjosef12341 »

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat na jednu věc.
Co by mohlo dělat, když se jede, tak je jako více slyšet motor mi příjde od 1800ot, ale když třeba přeřadím na vyšší stupeně tak se to zmírní.
Je to normální u těchto motoru nebo ne? A na volnoběh citím takové třepání, když si třeba dám ruku na dveře.
Mám špatný přední silenblok motoru, tak jestli třeba to třepání nedělá on.

Jinak jsem se chtěl zeptat ještě na jednu věc.
Když jedu, tak jednička jde zařadit lehko, dvojka docela taky, ale u trojky to jde taky ale, když ten třetí kvalt tam dávám, tak jako by v pulce toho řazení toho třetího kvaltu je citít, jako by tahlo narazilo, ale zařadit jde. Myslel jsem jestli to nemůže dělat olej v převodovce, protože v zimě jsem měl problém s tím, že nešla zařadit zpátečka, šla hodně těžko a jak se oteplilo, tak už jde dobře.

Poradte mi někdo prosím vás co by to mohlo dělat.

llukass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 09.08.2009 07:30

Re: Dotaz 1.9tdi 96 kw

Příspěvek od llukass »

Zvuk může dělat turbo, pokud víš, že silentblok je špatnej tak vyměnit, vyzkoušet, případne napruit kontakty na vstřikách, ten kvalt mulže mít taky na svědomí ten silentblok, případně bych vyměnil olej co tam má být.

Uživatelský avatar
Garo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 24.01.2012 23:48
Bydliště: Vendryně
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz 1.9tdi 96 kw

Příspěvek od Garo »

Zdar chlapi, sorry že se tady cpu ale zkoušim jen kde mi přijde nejrychleji odpověd na můj problem. Passat B5. Problem ze spojkou, zničeho nic ztuhla. Po cca 30 sešlapnuti jde 2x lehce a pak zase ztuha nevíte co to muže byt? Jeden mi řek že vypínací spojkové ložisko je tak? Diky moc

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“