passat1.9 tdi 66kw nestartuje

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Trawolta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 12.03.2018 19:29

passat1.9 tdi 66kw nestartuje

Příspěvek od Trawolta »

zdravim .) mam passat variant 1.9tdi 66kw problem nastal po vymene rozvodu a baterie,kapalin a filtru a beznych oprav ....ktere byli udelany v minulym tydnu v patek jsem si auto prevzal a vse bylo vpohode tak jsem snim odjel do nemecka cca 400km dojedu vsechno cajk a rano kdyz chci nastartovat tak se rozne palubka nic nepipa vse je ok el okynka valíí sterace taky proste vsechno ok ale otocim klickem a jediny co to udela je jen cvaknuti nic vic ....dobry takze jsme to roztlacili a nakoply dojedu do prace vypnu motor zkusim znova nastartovat a zas jen cvak nic vic ....jsem 8 hodin v praci odpoledne prijdu k autu otocim klickem a nastartuje dojedu na hotel jeste to vypnu a 3x nakopnu bez problemu necham to byt a vecer coz je praVE TED TO DU ZKUSIT ZNOVA a zas cvak :D:D:D: nemam jak to tady zjistit nebo vyzkouset ja doufam ze to bude tou baterkou ale proc vsechno co se tyce elektriky valííí pls nejakou radu jinak pašík nesmrtelna kara !!!! je mozny ze pocasi (déšt) NA TO MUZE MIT NEJAKEJ VLIV ????.... dik za jakoukoliv reakci

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: passat1.9 tdi 66kw nestartuje

Příspěvek od majkl1 »

Pokud při tom "cvak cvak" výrazně neztmavne palubovka, tak to bude spíše problém startéru.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Trawolta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 12.03.2018 19:29

Re: passat1.9 tdi 66kw nestartuje

Příspěvek od Trawolta »

neztmavne vubec je to fakt divny rano to nejde nastartovat a ted kdyz dojdu z prace tak to jde :D:D to stejny vcera a az to pujdu zkusit vecer nabrnknout tak to zase nepujde :D:Dpujcil jsem si nabijecku tak ju hodim prez noc nabít... a rano se uvidimyslim si to stejny bud baterie nebo staRTER nebo jeste zceknu pojistky a kostru .... kdyby to aspon proste neslo nastarrtovat vubec ale to ze to jednou jde a jednou ne to jsou nejhorsi problemy ....ale zda se mi ze kdyz to prez den stoji a je teplo tak to chytne ale vecer a rana to proste nechytne jenn cvakne jednou ...

Filip921
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 25.03.2015 17:55

Re: passat1.9 tdi 66kw nestartuje

Příspěvek od Filip921 »

Prosimte, teď mi to dělá to samé. Víš čím to bylo?

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: passat1.9 tdi 66kw nestartuje

Příspěvek od majrek001 »

startér nebo spínačka - případně kostry + napajení startéru
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“