Aditivum

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Aditivum

Příspěvek od StandaS »

malejpeta píše:
marecekg píše::D Jedině Verva diesel ! 8)

už se těším až AUDI vyhraje 24hodinovku a místo SHELLu ji k tomu pomůže VERVA od Benziny.to bude masakr :mrgreen:
No pokud by měl tu SHELLKU od nás, tak bych se tomu ani nedivil, že by mu k výhře pomohla Benzina :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Aditivum

Příspěvek od DMS »

StandaS píše:
malejpeta píše:
už se těším až AUDI vyhraje 24hodinovku a místo SHELLu ji k tomu pomůže VERVA od Benziny.to bude masakr :mrgreen:
No pokud by měl tu SHELLKU od nás, tak bych se tomu ani nedivil, že by mu k výhře pomohla Benzina :wink:
přesně. V Německu je Shell o něčem jiným.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Aditivum

Příspěvek od molczik »

DMS píše:
StandaS píše: No pokud by měl tu SHELLKU od nás, tak bych se tomu ani nedivil, že by mu k výhře pomohla Benzina :wink:
přesně. V Německu je Shell o něčem jiným.
V Německu je každej benzin/nafta o něčem jinym. To neni jenom o Shellu.

Každopádně na jedné nádrži to poznat neni. Vždycky když jedu z Hollandu nebo z Německa, tak naberu plnou tamního V Poweru ale na té jedné nádrži poznam prd. Mam pocit, že se auto chová uplně stejně jako s tim českym. Poznat to podle mě bude jenom po delším jezdění...tak 2 - 3 nádrže.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Aditivum

Příspěvek od DMS »

už se těším až AUDI vyhraje 24hodinovku a místo SHELLu ji k tomu pomůže VERVA od Benziny.to bude masakr :mrgreen:[/quote]
No pokud by měl tu SHELLKU od nás, tak bych se tomu ani nedivil, že by mu k výhře pomohla Benzina :wink: [/quote]

přesně. V Německu je Shell o něčem jiným.[/quote]

V Německu je každej benzin/nafta o něčem jinym. To neni jenom o Shellu.

Každopádně na jedné nádrži to poznat neni. Vždycky když jedu z Hollandu nebo z Německa, tak naberu plnou tamního V Poweru ale na té jedné nádrži poznam prd. Mam pocit, že se auto chová uplně stejně jako s tim českym. Poznat to podle mě bude jenom po delším jezdění...tak 2 - 3 nádrže.[/quote]

to si myslím, že je blbost. Účinek musíš poznat hned. Když do palivové soustavy dieselu naleješ benzin tak to taky poznáš hned. Připomíná mi to některé podvodníky čiptunery, který po nahrání čipu-softu říkají že majitel zvýšení výkonu pozná až za 14 dní. :lol:

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Aditivum

Příspěvek od vlado742 »

DMS píše: to si myslím, že je blbost. Účinek musíš poznat hned. Když do palivové soustavy dieselu naleješ benzin tak to taky poznáš hned. Připomíná mi to některé podvodníky čiptunery, který po nahrání čipu-softu říkají že majitel zvýšení výkonu pozná až za 14 dní. :lol:
Tak to je fakt blbost:D :D (to nie je ako pri peceni kolacov :gey: )

Aj ja dava aditivum, ale neviem presne co to je ale je od CASTROLU.. ale mam obycajne TDI..A myslim ze to ma zmysel... nie je to az take drahe a nikdy nevies aka nafta je na čerpacke... a u nas obzvalst :D preto ze vsade je iba slovnaft, a nepojdem 50 km koli tomu aby som natankoval Shel alebo OMV....

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Aditivum

Příspěvek od molczik »

DMS píše:to si myslím, že je blbost. Účinek musíš poznat hned. Když do palivové soustavy dieselu naleješ benzin tak to taky poznáš hned. Připomíná mi to některé podvodníky čiptunery, který po nahrání čipu-softu říkají že majitel zvýšení výkonu pozná až za 14 dní. :lol:[/b]
Nevim.. mě to přišlo pořád stejný. (myšleno pořád stejně v pohodě)
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Aditivum

Příspěvek od DMS »

molczik píše:
DMS píše:to si myslím, že je blbost. Účinek musíš poznat hned. Když do palivové soustavy dieselu naleješ benzin tak to taky poznáš hned. Připomíná mi to některé podvodníky čiptunery, který po nahrání čipu-softu říkají že majitel zvýšení výkonu pozná až za 14 dní. :lol:[/b]
Nevim.. mě to přišlo pořád stejný. (myšleno pořád stejně v pohodě)
5 koní navíc se ani nepozná..

Petrolejový šejk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 11.12.2008 18:17
Bydliště: Krupka u Teplic
Kontaktovat uživatele:

Re: Aditivum

Příspěvek od Petrolejový šejk »

Používám tohle aditivum celoročně a nestalo se mi nikdy a nikde , že bych nenastartoval . Castrol je podle mě záruka kvality. Tankuju Schell . OMV nebo ESSO. Ale do sebe lepší nafty neni aditivum na škodu.

http://www.autooleje.cz/detail/id/202/

Uživatelský avatar
malejpeta
Pilot
Pilot
Příspěvky: 743
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ltm,Tp,Rce,Ter

Re: Aditivum

Příspěvek od malejpeta »

ja nepoužívám žádný zlepšováky do nafty a také se mi nestalo,že bych nenastartoval.tankuju na frekventovaných pumpách všech značek kromě ONO.

Uživatelský avatar
Hallo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWYSOČINA
Kontaktovat uživatele:

Re: Aditivum

Příspěvek od Hallo »

Jeste pozor na Euro Oil stanici,otec mel dvakrat v aute vodu a nenastartoval,musel nechat vycistit palivovou soustavu,od te doby benzina a je klid.Jinak ja si myslim ze je to spis primo na tech cerpackach pac z rafinerky to jde vzdy stejne,ted jde jen o to kdo to s cim smicha,tot muj nazor.

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Aditivum

Příspěvek od proche77 »

ja tam občas narvu 2l beneli do plne,jednak se to vyčisti a fuguje to i jako adetivum 8)

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Aditivum

Příspěvek od StandaS »

proche77 píše:ja tam občas narvu 2l beneli do plne,jednak se to vyčisti a fuguje to i jako adetivum 8)
To se používalo u normálního TD, ale u PD bych to nedělal. U Opla dokonce výrobce doporučoval pod -20 50/50 to je skoro jako Praga V3S :lol:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

OTDi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 23.09.2008 09:54
Bydliště: zl

Re: Aditivum

Příspěvek od OTDi »

Já taky beru na frekventovaných benzinkách a hlavně kvalitních a problém se startováním jsem měl dost velký když bylo -17. už jsem se chtěl mrknout na žkavící svíčky, ale naštěstí jsem v garáži zahlíd aditivum, tak jsem to tam nalil a od té doby startuju na drc.

Uživatelský avatar
Radegman
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 07.04.2008 21:11
Bydliště: New Jičín

Re: Aditivum

Příspěvek od Radegman »

Já beru na na Shellu a občas zajedu na Benzinu pro Vervu a zatím vše v poho :wink:
VW Passat B5.5 1.9TDI 96kW 6-ti kvalt a bývalá Mazda 323F 2.0, 106kW

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Aditivum

Příspěvek od DMS »

tak kdo má vyzkoušeno něco pozitivního pro PD pro pročištění vstřiků ? :lol:

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“