Divné zvuky z motoru VW Passat 1,9tdi 96kW

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Makyn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.07.2008 11:47
Bydliště: Česká Kanada

Divné zvuky z motoru VW Passat 1,9tdi 96kW

Příspěvek od Makyn »

Caute lidi. Tak mám svého passata mazlika zase v servisu :( . Po výměně rozvodů jsem jezdil cca 5 dní, pak se od motoru začaly ozývat divné zvuky, motor má nepravidelný zvuk, na volnoběh to ještě docela jde, ale po zvýšení otáček to je děs. Podotýkám, že vyměněný rozvoďák nepřeskočil, tlaky ve válcích vykazují super hodnoty, PD jednotky jsou vyměněny za nové. Máte někdo podobnou zkušenost?

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Divné zvuky z motoru VW Passat 1,9tdi 96kW

Příspěvek od rapid.direct »

a o jaký zvuky se jedná ??? 8O

Makyn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.07.2008 11:47
Bydliště: Česká Kanada

Re: Divné zvuky z motoru VW Passat 1,9tdi 96kW

Příspěvek od Makyn »

no, na volnoběh se ozývá takové slabé, ale hluboké plácání, připadá mi to, jako zvuky od klikovky. Se sundáním roury sání k filtru je ten zvuk silnější. Jak přidávám, vůbec to za plynem nejde, ze čtyřválce se najednou stává nepovedenej tříválec :cry: , navíc ty zvuky jsou daleko silnější, řekl bych až kovový.

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Divné zvuky z motoru VW Passat 1,9tdi 96kW

Příspěvek od standokan »

možná špatně uděláné rozvody 8)
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Makyn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.07.2008 11:47
Bydliště: Česká Kanada

Re: Divné zvuky z motoru VW Passat 1,9tdi 96kW

Příspěvek od Makyn »

rozvoďák, komplet kladky....vše nové, provedeno v solidním servisu-poctivě. Přesto kontrolovali své možné pochybení, ale pro mě bohužel nic nezjistili.

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Divné zvuky z motoru VW Passat 1,9tdi 96kW

Příspěvek od rapid.direct »

Makyn píše:rozvoďák, komplet kladky....vše nové, provedeno v solidním servisu-poctivě. Přesto kontrolovali své možné pochybení, ale pro mě bohužel nic nezjistili.

A řekl si jim o těch zvukách???

Makyn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.07.2008 11:47
Bydliště: Česká Kanada

Re: Divné zvuky z motoru VW Passat 1,9tdi 96kW

Příspěvek od Makyn »

No to víš, že řekl. Dělají tam dva hošani, vcelku dobří známí. Mám od nich půl hodky staré zprávy. Motor je venku, sundaná hlava, ale zatím žádná zjištěná závada. Teď jdou od vany ke klice a na šály, tak uvidíme.

Uživatelský avatar
wanrouter
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin - SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Divné zvuky z motoru VW Passat 1,9tdi 96kW

Příspěvek od wanrouter »

mne toto robila ked sa ulomila zapadka na remenici, co drzi vacku v nastavenej polohe. Pri rozobrati to nebolo vidno, lebo zapadka je az z vnutornej strany remenice vidiet poriadne... :)

ked sa vymenila a nastavila vacka, tak vsetko ok.

holcat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 22.10.2007 17:50

Re: Divné zvuky z motoru VW Passat 1,9tdi 96kW

Příspěvek od holcat »

Makyn píše:Caute lidi. Tak mám svého passata mazlika zase v servisu :( . Po výměně rozvodů jsem jezdil cca 5 dní, pak se od motoru začaly ozývat divné zvuky, motor má nepravidelný zvuk, na volnoběh to ještě docela jde, ale po zvýšení otáček to je děs. Podotýkám, že vyměněný rozvoďák nepřeskočil, tlaky ve válcích vykazují super hodnoty, PD jednotky jsou vyměněny za nové. Máte někdo podobnou zkušenost?
podobne zvuky mi to vydavalo kdyz byla ojeta vacka slo to jako na 3 valce obcas 4 dunelo to do filtru byla prodrena i zdvihatka a ventily spatne otviraly a zaviraly

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: Divné zvuky z motoru VW Passat 1,9tdi 96kW

Příspěvek od steve »

A KDYŽ TAM DAVALI VSTŘIKY ODMEŘILY JE PŘESNE OD HRANY HLAVY?MAJI BYT SPRAVNE NATOČENY!A NEBO NEJAKY TEN VSTŘIK ODEŠEL!
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“