Cena za Passata 5.5 facelift 1.8T

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Cena za Passata 5.5 facelift 1.8T

Příspěvek od standokan »

o nevím co se rozčilujete ta vybava je dost dobrá ale do maximální ma hodně daleko :D
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena za Passata 5.5 facelift 1.8T

Příspěvek od rapid.direct »

vwszene píše:
Georgino2 píše: Jakou vybavu mas na mysli, prosim? Fakt me to zajima, bez ironie...
Jasně že sem to nemyslel špatně.Snažim se ti poradit.Tak k tý výbavě.Pokud to budu brát čistě za sebe, tak mě by tam chyběl maxidot, kožený sedačky - k tomu určitě výhřev, velká navi a k tomu DVD, pořádný kola - aspoň 18tky, dole chrompaket, chrom lišty v interiéru W8, obložení ve dřevě, nevim jestli máš tempomat, atd atd.Je toho opravdu hodně, ale jak říkám mluvim sám za sebe.A to nemluvim o audiu.Pokud tohle všechno budeš mít, cena auta stoupne.

logicky..... :lol:

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena za Passata 5.5 facelift 1.8T

Příspěvek od rapid.direct »

standokan 2 píše:o nevím co se rozčilujete ta vybava je dost dobrá ale do maximální ma hodně daleko :D

No normální výbava,že.... ? :lol:

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena za Passata 5.5 facelift 1.8T

Příspěvek od re5pekt »

Pokud na penize nebudes spechat, tak to prodas hezky.. Ja mel oktavku r.v.2002 s 130000km, TDI 66kw+chip, plna palba, predelavka na RS, jak interier tak i exterier i s kolama, tempomat, xenony, velka navi, zesilovac,hudba v platu, CD changer, dvojitej imob. + alarm, skoro vse co jde mela a nejaci me nabizeli ceny jako je 130000kc a podobne, no k smichu.. Nakonec nejvic nabidli v AAA tak jsem ji za 185000 nechal no a oni ji prodali za tyden za 230000kc .. Bohuzel jsem spechal na penize abych mel uz pasovce :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“