V6 2.5 TDI 110 kW

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: V6 2.5 TDI 110 kW

Příspěvek od Octava »

nenene nechci :lol: :mrgreen: mam je v planu az nekdy na jare,tak jen sonduju ceny :lol:

Uživatelský avatar
malejpeta
Pilot
Pilot
Příspěvky: 743
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ltm,Tp,Rce,Ter

Re: V6 2.5 TDI 110 kW

Příspěvek od malejpeta »

autorizovanej servis má pouze autorizované ceny.jinak neumí nic navíc,co by nezvládl běžnej servis
za rozumný peníze.nechápu lidi,co tam dávaj auta na servis a myslej si,že dělaj to nejlepší pro svého miláčka a pak vysolej takový prachy.nemyslím lidi,co to dělaj po dobu záruční doby vozu,aby ji neztratili.

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: V6 2.5 TDI 110 kW

Příspěvek od magmuss »

Octava píše:ja jsem se ptal :) ,dik :wink: ty jsi nedaval vsechny novy kladky?
Dával - je to nejspíš označený jako sada Contitech :) na faktuře to není rozepsané..

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: V6 2.5 TDI 110 kW

Příspěvek od magmuss »

Tak už nikdo nic k tomuhle nepovedenýmu motoru? No tak aspoň vás není tolik zklamanejch 8O

Uživatelský avatar
marko87
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 05.10.2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: V6 2.5 TDI 110 kW

Příspěvek od marko87 »

Ja mám s V6 TDI skúsenosť takmer dva roky. Zatiaľ nebol žiaden problém. Šlape pekne ako hodinky. No a spotreba 8,5 l je celkom dobrá ak uvážim, že má pohon všetkých kolies a Tiptronic. :wink:
Ale ako už spomenuli mnohí predomnou, treba mať aj kúsok šťastia. :P

Uživatelský avatar
Fandy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko

Re: V6 2.5 TDI 110 kW

Příspěvek od Fandy »

magmuss píše:Tak už nikdo nic k tomuhle nepovedenýmu motoru? No tak aspoň vás není tolik zklamanejch 8O
To víš,ozve se hlavně ten,kdo něco s tím řešil.Těm ostatním je to jedno :lol:

hobbyvw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 01.09.2008 14:33

Re: V6 2.5 TDI 110 kW

Příspěvek od hobbyvw »

No, tak já se taky ozvu. Mám asi taky tenhle motor - je tam napsáno 3BSEAFBX1AG
motorkb./getr.kb.
AFB 127 399 DEY
lacknr./innenausst.
LB7Z HX
options
x1fb1mcojgoqh6uj1rm5vq4h
-1ah1g22px5rq5slt6t
-3s5 8tcqg28ar8gl
8rm1lbojloyr1ba

Mám ho od roku 1999 jako nové od dovozce. Najeto mám 110 tis., protože s ním zas tak moc nejezdím (na dovolenou něčím jiným). Podle mne ideální rodinné auto, všechno uveze, komfort, a když je potřeba, tak výkon. Dokonce jsem ho asi před dvěma rokama přečipoval na 145 kw. O motoru vůbec nevím, jedenkrát do roka předepsaný servis. Loni jsem z opatrnosti měnil rozvody a rozvodový řemen. Prý je to vhodné. Stálo to málo, protože jsem to nutně nepotřeboval.

Takže jsem se začal bát až teď, když čtu příspěvky na foru. Nic mne totiž nenutí tohle auto měnit. Mám všechno, co ty nové - automat, čtyřkolka s trvalým náhonem, výkon, prostor. Prostě nadčasové auto. Jedině snad s tou spotřebou - v Praze 10 l, než se zahřeje, tak si bere hodně.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI DPF (skutečnost 112,2 kW, 152,5 PS)

Uživatelský avatar
Fandy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko

Re: V6 2.5 TDI 110 kW

Příspěvek od Fandy »

hobbyvw píše:No, tak já se taky ozvu. Mám asi taky tenhle motor - je tam napsáno 3BSEAFBX1AG
motorkb./getr.kb.
AFB 127 399 DEY
lacknr./innenausst.
LB7Z HX
options
x1fb1mcojgoqh6uj1rm5vq4h
-1ah1g22px5rq5slt6t
-3s5 8tcqg28ar8gl
8rm1lbojloyr1ba

Mám ho od roku 1999 jako nové od dovozce. Najeto mám 110 tis., protože s ním zas tak moc nejezdím (na dovolenou něčím jiným). Podle mne ideální rodinné auto, všechno uveze, komfort, a když je potřeba, tak výkon. Dokonce jsem ho asi před dvěma rokama přečipoval na 145 kw. O motoru vůbec nevím, jedenkrát do roka předepsaný servis. Loni jsem z opatrnosti měnil rozvody a rozvodový řemen. Prý je to vhodné. Stálo to málo, protože jsem to nutně nepotřeboval.

Takže jsem se začal bát až teď, když čtu příspěvky na foru. Nic mne totiž nenutí tohle auto měnit. Mám všechno, co ty nové - automat, čtyřkolka s trvalým náhonem, výkon, prostor. Prostě nadčasové auto. Jedině snad s tou spotřebou - v Praze 10 l, než se zahřeje, tak si bere hodně.
Budem na tom podobně,kdybych se o svoje auta nezajímal víc než běžný uživatel,ale nebojím se :wink:(kdo se bojí,sere v síni :D )Spotřeba:nejsem kdovíjaký jezdec,kick-down používám dost často a rád,dlouhodobý průměr z pal.pc mám 7,4 což mi přijde slušný.

Uživatelský avatar
stakck
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 31.05.2008 10:44
Bydliště: sever

Re: V6 2.5 TDI 110 kW

Příspěvek od stakck »

Mam ted na tomhle motoru par dni po vymene turba, v jinym prispevku sem tady o tom psal...nekdo tu ted predemnou zminoval spotrebu, pred tim rozpadem sem se vesel do 10 litru... kdyz sem si daval bacha tak i tech 8-9 ... zajimalo by me teda, co mohlo odejit, kdyz se turbo rozlitlo, ted mam totiz co delat, abych se dostal pod 12...:-(

Uživatelský avatar
Fandy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko

Re: V6 2.5 TDI 110 kW

Příspěvek od Fandy »

stakck píše:Mam ted na tomhle motoru par dni po vymene turba, v jinym prispevku sem tady o tom psal...nekdo tu ted predemnou zminoval spotrebu, pred tim rozpadem sem se vesel do 10 litru... kdyz sem si daval bacha tak i tech 8-9 ... zajimalo by me teda, co mohlo odejit, kdyz se turbo rozlitlo, ted mam totiz co delat, abych se dostal pod 12...:-(
Co řídící vstřikovač,nastavení předvstřiku,přepady vstřikovačů,váha...co ještě zkouknout?

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: V6 2.5 TDI 110 kW

Příspěvek od Envio »

malejpeta píše:autorizovanej servis má pouze autorizované ceny.jinak neumí nic navíc,co by nezvládl běžnej servis
za rozumný peníze.nechápu lidi,co tam dávaj auta na servis a myslej si,že dělaj to nejlepší pro svého miláčka a pak vysolej takový prachy.nemyslím lidi,co to dělaj po dobu záruční doby vozu,aby ji neztratili.
Moc hezky si to vystihnul.. :wink: Svatá pravda.. Autorizovanej servis je horší než lepší.. Bohužel.. I když v DE je situace o mnoho lepší.. Proto tam taky majitelé drahých aut jezdí servisovat do autorizovaných servisů.. Ale to už jsme někde jinde..

Uživatelský avatar
marko87
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 05.10.2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: V6 2.5 TDI 110 kW

Příspěvek od marko87 »

Envio píše:
malejpeta píše:autorizovanej servis má pouze autorizované ceny.jinak neumí nic navíc,co by nezvládl běžnej servis
za rozumný peníze.nechápu lidi,co tam dávaj auta na servis a myslej si,že dělaj to nejlepší pro svého miláčka a pak vysolej takový prachy.nemyslím lidi,co to dělaj po dobu záruční doby vozu,aby ji neztratili.
Moc hezky si to vystihnul.. :wink: Svatá pravda.. Autorizovanej servis je horší než lepší.. Bohužel.. I když v DE je situace o mnoho lepší.. Proto tam taky majitelé drahých aut jezdí servisovat do autorizovaných servisů.. Ale to už jsme někde jinde..
Tiež som o tom veľa počul. Kedysi som chodil na dopravnú priemyslovku a absolventov, mladé uchá, príjmali do autorizovaných servisov a môjmu vtedajšiemu triednemu jeho bývalí žiaci omylom vynulovali počítadlo na 0 km. Pritom To Polo vyzeralo ako by ho len farba držala pokope. :P

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: V6 2.5 TDI 110 kW

Příspěvek od Octava »

v tech servisech nic moc neumi jen delaj podle tech jejich originalnich prirucek stylem pokus-omyl,to bych rekl ze i nejaky garazovy opravar je daleko lepsi nez servisy,maji 3xtakovy ceny a prace horsi nez u toho na garazi,treba mel u nich znamy auto na vymenu motoru auto tam bylo asi 2mesice a jeste ani ty dily necistily,vsechno zamasteny od toho staryho motoru,intercooler byl zasranej,nasly se tam po nich neutazeny srouby,neutazena volne se pohymujici paska na vahu vzduchu atd,to ty v tech garazich to aspon vsechno ocisti,presvedci se jestli je to vsechno utazeny atd,aspon ty co znam...tot muj nazor na servisy v CR,v Nemecku je ta jejich odvedena prace uz o necem trosku jinem... :twisted:

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: V6 2.5 TDI 110 kW

Příspěvek od magmuss »

Fandy píše:
magmuss píše:Tak už nikdo nic k tomuhle nepovedenýmu motoru? No tak aspoň vás není tolik zklamanejch 8O
To víš,ozve se hlavně ten,kdo něco s tím řešil.Těm ostatním je to jedno :lol:

Ale tady jde o jakoukoli zkušenost přeci.. i o takovou, že někdo má auto třeba 7 let a nic se mu s ním nestalo.. takže ať se ozvou i ty, kterým je to jedno.. Protože zatím tu padá na ten motor samá špína.. Jak tu někdo psal, zalekl se toho, když to tu prošel.. Co si přečetl o tomhle motoru.. Tak sem hoďte info i ostatní, který nemáte problém s motorem.. :roll:

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: V6 2.5 TDI 110 kW

Příspěvek od vaha »

Já V6 TDI mám ale 132kw BDH,jenže to už je trošku jiný motor,zatím v pohodě 8) ,znamej co má dílnu má každou chvíli nějaký starý V6 TDI na dílně s nějakým problémem :roll: teď tam má jednu potkanou A6 a jednu A4 co nemá tlak na pátým válci

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“