Ckatůra v motoru

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
krucinal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 10.04.2008 21:23
Bydliště: Třeboňsko

Ckatůra v motoru

Příspěvek od krucinal »

Ahoj všem.Poslední dobou si začínám všímat toho,že při razantnějším přidání plynu,tak v rozmezí cca.1800-2000ot.mi začne Pašík,jakoby cukat.Jakmile přelezu 2000ot. tak to nedělá a pěkně táhne.Nemáte někdo tucha,co by to mohlo být? Najeto 131 000km,po všech servisních výměnách atd.

Na forum B6 jsem to měl,ale nikdo neodpověděl,tak se nečilte. :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ckatůra v motoru

Příspěvek od Paskal »

Co piše VAG? A palivový Filtr máš vyměněný?
Pač dost se stává že na Faktuře je uvedeno že byl měněný :lol: a skutek utek. :roll:
Hold není nad vlastní udržbu. :tooth:

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Ckatůra v motoru

Příspěvek od hodys »

tak tak.. svý auto bych do jinejch ruk nedal.. ale třeba mám jeden případ kdy do mého servisu jezdí kamoš který má také servis a já mu na tom dělám servis.. že nemá čas na své auta. tak to vozí ke mě..
Passat B8, Passat B7

BMW R1150 GS http://www.mvautoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
krucinal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 10.04.2008 21:23
Bydliště: Třeboňsko

Re: Ckatůra v motoru

Příspěvek od krucinal »

Njn,ale když tomu vůbec nehovím,tak co teď? 8O 8O Babo raď.

Uživatelský avatar
krucinal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 10.04.2008 21:23
Bydliště: Třeboňsko

Re: Ckatůra v motoru

Příspěvek od krucinal »

Tak dnešním dnem vyřešeno.byl to palivový filtr.Nějak ho klucí pri pravidelných servisních prohlídkách zapoměli vyměnit.I to klidně odškrtli,že není měněn.Ale hlavně že už frčííííí. :lol: :lol: :lol: Příště si diagnozu nechám říct rovnou od Dr.Paskala na dálku a nebudu muset nikam jezdit. :P

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ckatůra v motoru

Příspěvek od Paskal »

krucinal píše:Tak dnešním dnem vyřešeno.byl to palivový filtr.Nějak ho klucí pri pravidelných servisních prohlídkách zapoměli vyměnit.I to klidně odškrtli,že není měněn.Ale hlavně že už frčííííí. :lol: :lol: :lol: Příště si diagnozu nechám říct rovnou od Dr.Paskala na dálku a nebudu muset nikam jezdit. :P
Áááááááááá já to říkal. :P :lol: Jsou to žebráci a darebáci. :old: :twisted:
Ja bych si od nich nenechal dofoukat ani rezervu. :roll: Oni by ji spiš vypustili než dofoukali. :mrgreen:
A jak by si náhodou chytil defekt...tak by si hověl a říkal...no nic pohoda...hodim rezervu a hotovo. A jak by si ji vytah tak by byla prázdná. :jok:

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“