stále špatné raní starty

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
xdekkerik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 04.01.2008 19:19
Bydliště: Brno

stále špatné raní starty

Příspěvek od xdekkerik »

čau chlapy,

tak ráno pašíká startuji tak na 3x co stim už nevím
nové žhaviče tam jsou co bych měl ještě udělat :cry: bohužel vag nemam
a jinak potom celý den startuje na poprvé jen ráno tohle dělá :roll:

dikas
Xdekkerik a spol.

Uživatelský avatar
Huďas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 13.10.2007 13:16
Bydliště: Praha

Re: stále špatné raní starty

Příspěvek od Huďas »

Můžu tě uklidnit že je to normální. Já jsem vyměnil žhaviče, dal jsem za 4k novou baterku a výsledek naprosto stejný, jak je zima, musí se ty naše diesely holt dýl točit, jak je to studený :roll:
-------------V6 4EVER----------------

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: stále špatné raní starty

Příspěvek od pepanos »

Je možný,že ti může padat nafta,někde může bejt pidi netěsnost,a to stačí,aby se to přes noc zavzdušnilo.Někdo tady radil,zaparkovat přes noc čumákem z kopce a pokud to ráno naskočí dobře,tak víš na tuty,že máš netěsnost v palivovém potrubí.

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: stále špatné raní starty

Příspěvek od re5pekt »

Huďas píše:Můžu tě uklidnit že je to normální. Já jsem vyměnil žhaviče, dal jsem za 4k novou baterku a výsledek naprosto stejný, jak je zima, musí se ty naše diesely holt dýl točit, jak je to studený :roll:
Ja bych tedy nerekl, ze je to normalni ....
Chyta na potreti nebo na 3 otoceni??
Kdyz chytne tak jak? Jako traktor? Zprvu na 3 valce a pak ok? Kouri?

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: stále špatné raní starty

Příspěvek od rapid.direct »

Huďas píše:Můžu tě uklidnit že je to normální. Já jsem vyměnil žhaviče, dal jsem za 4k novou baterku a výsledek naprosto stejný, jak je zima, musí se ty naše diesely holt dýl točit, jak je to studený :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Normální ???????? co si děláš srandu ne ?

Uživatelský avatar
pajin
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 01.06.2008 19:39
Bydliště: Moravwa(Brno)
Kontaktovat uživatele:

Re: stále špatné raní starty

Příspěvek od pajin »

xdekkerik píše:čau chlapy,

tak ráno pašíká startuji tak na 3x co stim už nevím
nové žhaviče tam jsou co bych měl ještě udělat :cry: bohužel vag nemam
a jinak potom celý den startuje na poprvé jen ráno tohle dělá :roll:

dikas
kvuli teto zavade jsem mel auto v servisu cca 7 dni a to podotykam ze v origo vw.nebyla to tandem pumpa,zpetnej ventil,netesnost v paliv.soustave,predvstrik,gumovy tes.pod vstrikama jestli mas PD.na wagu ti to neukaze zadnou chybu.ja to tady resil jak dlouho a nakonec jsem napsal ze to byla praskla nadrz a to se potom ukazalo ze to taky nebylo ono.Doslo se na to ze to byla tady tahle vec 3B0 906 087 A ktera je namontovana v nadrzi.ta se vymenila a auti vesele 14 dni rano startuje na brnk.jak mi napsaly tak to je odkladaci nadobka s ventilem zpetnym a druhej napsal ze to je paliv.cerpadlo.Tak hodne stesti a napis kdyby jsi na to dosel a bylo to neco jine.jo a tlaky byly taky ok kolem 42 ve valci
Naposledy upravil(a) pajin dne 22.10.2008 18:20, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Huďas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 13.10.2007 13:16
Bydliště: Praha

Re: stále špatné raní starty

Příspěvek od Huďas »

Zajimavy, ja jsem ještě neviděl že by někdo ráno přišel ke studenymu nafťáku a na drc ho přede mnou nakopl, ale jestli to tady dělá jenom mně a tady xdekkerikovi, tak se rád poučím. Mně osobně se to zhoršuje s teplotou. Kolem nuly mi to točí tak 3x,4x než to naskočí. Kamoš má 2.5 TDI 110 kw a taky točí hůř :roll: pak ale jak už se zahřeje, starty v poho na ťuk :wink:
-------------V6 4EVER----------------

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: stále špatné raní starty

Příspěvek od pepanos »

Huďas píše:Zajimavy, ja jsem ještě neviděl že by někdo ráno přišel ke studenymu nafťáku a na drc ho přede mnou nakopl, ale jestli to tady dělá jenom mně a tady xdekkerikovi, tak se rád poučím. Mně osobně se to zhoršuje s teplotou. Kolem nuly mi to točí tak 3x,4x
Tak tam máš něco spatně,mě takhle blbě jako tobě (tri otočení motoru)startoval jen po týdnu na parkovišti na horách v -20*C.
xdekkerik podle toho co psal,má větší problém.Alespoň jestli jsem to pochopil tak,že 3x startuje(tři otočení klíčkem)

Uživatelský avatar
pajin
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 01.06.2008 19:39
Bydliště: Moravwa(Brno)
Kontaktovat uživatele:

Re: stále špatné raní starty

Příspěvek od pajin »

Huďas píše:Zajimavy, ja jsem ještě neviděl že by někdo ráno přišel ke studenymu nafťáku a na drc ho přede mnou nakopl, ale jestli to tady dělá jenom mně a tady xdekkerikovi, tak se rád poučím. Mně osobně se to zhoršuje s teplotou. Kolem nuly mi to točí tak 3x,4x než to naskočí. Kamoš má 2.5 TDI 110 kw a taky točí hůř :roll: pak ale jak už se zahřeje, starty v poho na ťuk :wink:
stav se a ja ti to klidne ukazu nekolikrat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nejde o to ze se mu 3 krat otoci motor ale jak psal kolega tak az na 3 otoceni klicku

Uživatelský avatar
Huďas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 13.10.2007 13:16
Bydliště: Praha

Re: stále špatné raní starty

Příspěvek od Huďas »

však já vím, že psal že on startuje na 3x, sem si toho nejdřív nevšiml, jsem myslel že 3x točí, tak to je na tom určitě hůř. já startuju max na 2x víc ne. Ale teda zajímalo by mě co s tim teda může být. Auto jsem koupil v létě a první zimu to začalo dělat, vyměnil jsem žhaviče. Nulovej efekt. Druhou zimu jsem vyměnil baterku. Nulovej efekt. Tak jsem to nějak neřešil, potom jsem se bavil s kamošem co má B5.5 a stejné motor a on říkal že mu to dělá taky, sice ne že by musel 3x startovat ale dýl točit. Mně to vždycky dělá jen napoprvé, později když startuju tak ok. VAG nic :?
Naposledy upravil(a) Huďas dne 22.10.2008 18:47, celkem upraveno 1 x.
-------------V6 4EVER----------------

Uživatelský avatar
pajin
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 01.06.2008 19:39
Bydliště: Moravwa(Brno)
Kontaktovat uživatele:

Re: stále špatné raní starty

Příspěvek od pajin »

Huďas píše:však já vím, že psal že on startuje na 3x. Ale teda zajímalo by mě co s tim teda může být. Auto jsem koupil v létě a první zimu to začalo dělat, vyměnil jsem žhaviče. Nulovej efekt. Druhou zimu jsem vyměnil baterku. Nulovej efekt. Tak jsem to nějak neřešil, potom jsem se bavil s kamošem co má B5.5 a stejné motor a on říkal že mu to dělá taky, sice ne že by musel 3x startovat ale dýl točit. Mně to vždycky dělá jen napoprvé, později když startuju tak ok. VAG nic :?
u me to bylo to co jsem psal vyse.kompletne doslo na vsechno a nakonec to byl ten bazmek v nadrzi

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: stále špatné raní starty

Příspěvek od pepanos »

Huďas píše:však já vím, že psal že on startuje na 3x, sem si toho nejdřív nevšiml, jsem myslel že 3x točí, tak to je na tom určitě hůř. já startuju max na 2x víc ne. Ale teda zajímalo by mě co s tim teda může být. Auto jsem koupil v létě a první zimu to začalo dělat, vyměnil jsem žhaviče. Nulovej efekt. Druhou zimu jsem vyměnil baterku. Nulovej efekt. Tak jsem to nějak neřešil, potom jsem se bavil s kamošem co má B5.5 a stejné motor a on říkal že mu to dělá taky, sice ne že by musel 3x startovat ale dýl točit. Mně to vždycky dělá jen napoprvé, později když startuju tak ok. VAG nic :?
koukni sem
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=35&t=81068

Uživatelský avatar
xdekkerik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 04.01.2008 19:19
Bydliště: Brno

Re: stále špatné ranní starty

Příspěvek od xdekkerik »

Zdar Chlapi,

tak jsem hodil paššíka na kopec čumákem dolu, a ráno zjistim co a jak.
jinak ho nechávám každý den v garaži.
chci jen zopakovat, že ráno přijdu k paššíkovi sednu, pootočím klíčem počkam 2 sec a startuji, první start jako by na jeden válec padne to, druhý start už se snaží a třetí start se už chytne.
musim startovat s plynem a někdy se to podaří na poprvé ale dlouho se snaží :(
jinak když jsem to měl na VAGU u známého ukazovalo mi to sporadickou chybu-čidlo vačkové hřídele
Xdekkerik a spol.

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: stále špatné raní starty

Příspěvek od rapid.direct »

Startuju na poprvý..... 8)

Alesek07
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 23.06.2008 16:22
Bydliště: Pce

Re: stále špatné raní starty

Příspěvek od Alesek07 »

Mne to taky chytne hnad na tuknutí v -1stupni ale uvidim až bude -20 :lol:

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“