z longlife na zkrácený režim

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: z longlife na zkrácený režim

Příspěvek od David »

asi záleží na typu motoru - v tý udržbě v odkazu od StandaS je AVF - já mám AFN a mám v servisce po 120tis.km a byly taky tak měněny...
Prodám RC model HPI RS4 EVO3+ nitro - max.83km/h! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=179631" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: z longlife na zkrácený režim

Příspěvek od molczik »

David píše:asi záleží na typu motoru - v tý udržbě v odkazu od StandaS je AVF - já mám AFN a mám v servisce po 120tis.km a byly taky tak měněny...
Auto o kterém mluvim já je taky AVF (ale modelový rok 2005). A v servisce je u rozvodů údaj 120. I muj mechoš, kterej dělá už leta u VW říkal, že u těch novějších modelů se mění po 120. Ale příště už ho prej (jenom pro jistotu) bude měnit po 90.

Každopádně je v tom bordel jako s těma červenejma písmenkama na kufru. :mrgreen: :roll:
Naposledy upravil(a) molczik dne 16.12.2008 13:20, celkem upraveno 1 x.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: z longlife na zkrácený režim

Příspěvek od StandaS »

David píše:asi záleží na typu motoru - v tý udržbě v odkazu od StandaS je AVF - já mám AFN a mám v servisce po 120tis.km a byly taky tak měněny...
Tak jsem se mrknul i na ten tvůj :wink:
Přílohy
ahoj.JPG
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

poucino
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 15.12.2008 14:10
Bydliště: Východní Čechy

Re: z longlife na zkrácený režim

Příspěvek od poucino »

V servisce mam taky AVF r.v. 06/2004. z diskuze jsem tedy pochopil, ze radeji po 90tis.Je to zrejme individualni nazor, kamos co dela VW i memu brachovi mi zase rekl, ze tech 120tis. je na pohodu.Nicmene je v tom fakt hokej. a ty cervene pismenka na kufru jsou maso. Mam 96kW a pritom pismena pod kapotou bila. Pry mi cervene vyfoukli 2.0TDI-PD.

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: z longlife na zkrácený režim

Příspěvek od StandaS »

poucino píše:V servisce mam taky AVF r.v. 06/2004. z diskuze jsem tedy pochopil, ze radeji po 90tis.Je to zrejme individualni nazor, kamos co dela VW i memu brachovi mi zase rekl, ze tech 120tis. je na pohodu.Nicmene je v tom fakt hokej. a ty cervene pismenka na kufru jsou maso. Mam 96kW a pritom pismena pod kapotou bila. Pry mi cervene vyfoukli 2.0TDI-PD.
Na motory to zřejmě u novějších nedávali, došla jim barva :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: z longlife na zkrácený režim

Příspěvek od David »

StandaS píše:
David píše:asi záleží na typu motoru - v tý udržbě v odkazu od StandaS je AVF - já mám AFN a mám v servisce po 120tis.km a byly taky tak měněny...
Tak jsem se mrknul i na ten tvůj :wink:
aha, tak to je dobrý - ale byly měněný ve 120ti. a v servisce to mám i napsaný - asi záleží na modelovym roku teda... nebo třeba ty zadní písmena maj víc významů, než jenom kilowaty - já mám červený DI...
Prodám RC model HPI RS4 EVO3+ nitro - max.83km/h! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=179631" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“