Org. vstřiky PD kolik máte najeto

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
alex3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: 30.08.2008 11:09
Bydliště: Praha-Východ

Org. vstřiky PD kolik máte najeto

Příspěvek od alex3 »

Ahoj, kolik máte najeto na org. vstřikách PD a dáváte do nafty nějaké adetiva a jaké :?:

marecekg
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Wendryně

Re: Org. vstřiky PD kolik máte najeto

Příspěvek od marecekg »

Najeto 256tkm vstřiky orginál neměněno do nafty nic nedávám jezdím na VERVA diesel. 8)

Uživatelský avatar
alex3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: 30.08.2008 11:09
Bydliště: Praha-Východ

Re: Org. vstřiky PD kolik máte najeto

Příspěvek od alex3 »

Co to je Verva diesel ?

marecekg
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Wendryně

Re: Org. vstřiky PD kolik máte najeto

Příspěvek od marecekg »

alex3 píše:Co to je Verva diesel ?
Nadstandardně aditvovaná motorová nafta
http://www.benzinaplus.cz/cz/paliva/ver ... aliva.html
http://www.benzinaplus.cz/cz/paliva/ver ... iesel.html

Maunik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 18.07.2008 11:31
Bydliště: Praha 5

Re: Org. vstřiky PD kolik máte najeto

Příspěvek od Maunik »

Mam 165tis km,jsou origo a v poho,zatim :),tankuji uz jen Shell a OMW...,obcas i benzina,ale u tech malych pump netankuju,ale mozna se bojim zbytecne.Adetiva nedavam,ani na zimu!

Qweros
Pilot
Pilot
Příspěvky: 709
Registrován: 20.04.2008 21:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Org. vstřiky PD kolik máte najeto

Příspěvek od Qweros »

přes 270tis km a motor šlape jako hodinky :wink:

Uživatelský avatar
Prouza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 307
Registrován: 07.01.2008 12:55
Bydliště: Znojmo - Dyjákovičky

Re: Org. vstřiky PD kolik máte najeto

Příspěvek od Prouza »

Čas na víměnu bude až to začne hulit jak ďas nebo to přestane ject, při dobrým zacházení a správně konstalaci hvězd by mohly vydržet i půl mega...To už ovšem zavání komplet GO :!:

Uživatelský avatar
wakataka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 26.12.2007 18:08
Bydliště: Slovensko - SNINA

Re: Org. vstřiky PD kolik máte najeto

Příspěvek od wakataka »

Tak je mám tiež okolo 251 000 km, a originál ... ide to krásne... samozrejme sa treba aj trošku starať a auto a motor. Ako o seba...

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Org. vstřiky PD kolik máte najeto

Příspěvek od Kwapo »

Já mám asi zatím rekord tady 305 000 a musím zaklepat, pořád jedou jako nový, žádnej větší čmoud a výkon drží taky krásně. Doufám, že se mě budou držet ještě dlouho. Je pravda, že auto bylo vždy servisované v autorizovaném servisu a běhalo na kvalitní naftu (převážně ÖMV, nebo SHELL) :wink:

Uživatelský avatar
masta7710
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 23.09.2008 14:21
Bydliště: Sokolov

Re: Org. vstřiky PD kolik máte najeto

Příspěvek od masta7710 »

Já bych se asi do 400 nebál. Ale každej zachází s autem jinak ,takže .......

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Org. vstřiky PD kolik máte najeto

Příspěvek od proche77 »

no,mam tam 160tkm ale neni asi pravda.nevim jak kdo s tim lital,ale trysky sou v čudu.jedou,ale po upravě to neni to pravy ořechovy.sou zacpany kanalky(sitka)na tryskach pod vstřikama.
to je přiklad,že se ma tankovat dobra nafta. PD sou nachylnějši na kvalitku :mrgreen:

Uživatelský avatar
sss601
Pilot
Pilot
Příspěvky: 723
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Org. vstřiky PD kolik máte najeto

Příspěvek od sss601 »

Kwapo píše:Já mám asi zatím rekord tady 305 000 a musím zaklepat, pořád jedou jako nový, žádnej větší čmoud a výkon drží taky krásně. Doufám, že se mě budou držet ještě dlouho. Je pravda, že auto bylo vždy servisované v autorizovaném servisu a běhalo na kvalitní naftu (převážně ÖMV, nebo SHELL) :wink:
Tak sice nemam PD ale klasiku a najeto mam 342 tisic a od jiste doby co ma kolega benzinku tak tankuji vsude je to fak fuk ale prevazne na cepru /euro oil/ hlavne tam kde je levneji no ted u nas stoji litr nafty na OMV 23,10 tak se tankuje krasne :-)

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Org. vstřiky PD kolik máte najeto

Příspěvek od TDI 4MOTION »

Zrovna vcera sem podnikl cestu na Sumavu(450km) a myslel sem na to kdy vymenit vstriky,auto mi moc nejelo na dalnici a melo o 1litr veci spotrebu nez normalnich 8,2.Kazdy uvadi jak mu v zime spotreba klesa a ja tohle,ale pak sem se podival jak venku fuci a skoro celou cestu sem letel proti total vetru tak mozna to je i tim.Ale po dnesni vyjizdce uz sem zase klidnejsi auto jede jako normalne,ale preventivne sem nad vymenou uvazoval nebot nevim kolik to ma presne najeto.Budiky 160,000km a ridici jednotka 125,000km tak sem z toho jelen :roll: Nebo sem tady taky cetl,ze se nejak serizujou kontakty na vstrikach tak mozna by je chtelo vic napruzit.Ale kazdopadne pokud narazim na nove origo vstriky na 1,9TDIPD tak po nich sahnu.Chtel sem Race trisky,ale musel bych menit turbo z 1,9 za 2,5 a i intercoler na coz asi s..u :D Jinak je tady snehu dost tak sem vyzkousel 4MOTION a parada sem unesen nebod sem cerstvim drzitelem a mam ho prvni zimu :twisted:
vé-šestka

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Org. vstřiky PD kolik máte najeto

Příspěvek od Kwapo »

sss601 píše:
Kwapo píše:Já mám asi zatím rekord tady 305 000 a musím zaklepat, pořád jedou jako nový, žádnej větší čmoud a výkon drží taky krásně. Doufám, že se mě budou držet ještě dlouho. Je pravda, že auto bylo vždy servisované v autorizovaném servisu a běhalo na kvalitní naftu (převážně ÖMV, nebo SHELL) :wink:
Tak sice nemam PD ale klasiku a najeto mam 342 tisic a od jiste doby co ma kolega benzinku tak tankuji vsude je to fak fuk ale prevazne na cepru /euro oil/ hlavne tam kde je levneji no ted u nas stoji litr nafty na OMV 23,10 tak se tankuje krasne :-)
Do pr.ele kde jsi vzal těch 23,10 ? u nás na Moravě v Olomouci si nafta drží pořád pekelnou cenu 25,10 :D ... ale je to znát co, oproti létu těch 10kč na litru ... :wink:

Mr.babetta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1319
Registrován: 19.10.2007 16:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Org. vstřiky PD kolik máte najeto

Příspěvek od Mr.babetta »

My máme najeto 171 tisíc a zatim to vypadá dobře..... jezdíme ale na naftu podle mě pochybnýho původu..... :roll: ....zdroj nebudu řikat.....a žádný aditíva tam taky nedáváme. Mě je to líto,ale táta si prostě myslí že to tédéíčko přechroustá a méně kvalitní naftu. Když sme měli TDCI tak tam kupoval aditiva Castrol,ale do TDI semu to nechce dávat :evil: vlastnit to auto já,jezdí na naftu od Shellu,Aralu atd....a aditiva téže. :!:

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“