cidlo teploty chladiacej kvapaliny

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
25tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 01.01.2009 21:35

cidlo teploty chladiacej kvapaliny

Příspěvek od 25tdi »

mám taký problém, mám passat 1,9 tdi 96 kw AVF a chcem sa spýtať že či má niekto schému na to ako sa dá toto čidlo vymeniť a kde sa nachádza, ževraj sú dve a toto sa nachádza niekde na vrchu od baterky k motoru, nie od nárazníka, diky za rady

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: cidlo teploty chladiacej kvapaliny

Příspěvek od elit »

25tdi píše:mám taký problém, mám passat 1,9 tdi 96 kw AVF a chcem sa spýtať že či má niekto schému na to ako sa dá toto čidlo vymeniť a kde sa nachádza, ževraj sú dve a toto sa nachádza niekde na vrchu od baterky k motoru, nie od nárazníka, diky za rady
Kdyz se postavis k zepredu k autu, tak na leve strane pod tandemovym cerpadlem je to co hledas. Sam jsem ho menil. Dostanes se tam bokem mezi airboxem a motorem.
Passat 2008 BMP

25tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 01.01.2009 21:35

Re: cidlo teploty chladiacej kvapaliny

Příspěvek od 25tdi »

nejak sa to potočí, alebo len vytrhne von? lebo ževraj odtial bude vytekat trochu chlad. kvapaliny

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: cidlo teploty chladiacej kvapaliny

Příspěvek od StandaS »

25tdi píše:nejak sa to potočí, alebo len vytrhne von? lebo ževraj odtial bude vytekat trochu chlad. kvapaliny
Je tady o tom napsáno už mraky, chce to jen nahoře zadat ''Hledat'' :wink: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=35&t=75920
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=35&t=67638
Jinak pro vytažení čidla musíš vytáhnout pojistku 6 a je venku.
Přílohy
idlo.JPG
teplota.JPG
.JPG
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

25tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 01.01.2009 21:35

Re: cidlo teploty chladiacej kvapaliny

Příspěvek od 25tdi »

vybral som to čidlo, vytieklo asi 2 litre kvapaliny, podložka mi zostala z druhej strany, tá sa mi nedá vybrať, dal som tam čidlo, dal som aj tú svorku a čidlo má vôlu, bude to tým že je podložka z vnútra, alebo mám doliať kvapalinu a tlak to spraví? diky moc, fakt dik za rady

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: cidlo teploty chladiacej kvapaliny

Příspěvek od StandaS »

25tdi píše:vybral som to čidlo, vytieklo asi 2 litre kvapaliny, podložka mi zostala z druhej strany, tá sa mi nedá vybrať, dal som tam čidlo, dal som aj tú svorku a čidlo má vôlu, bude to tým že je podložka z vnútra, alebo mám doliať kvapalinu a tlak to spraví? diky moc, fakt dik za rady
Nejsem si už na 100% jistý, ale možnost pohybu tam kousek zůstává, ale jelikož to těsní O kroužek, tak to nevadí. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“