zvuky v motore vw 1,9 Tdi PD AVF 2004

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
25tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 01.01.2009 21:35

zvuky v motore vw 1,9 Tdi PD AVF 2004

Příspěvek od 25tdi »

chcel by som vedieť, že čo to môže byť, také zvuky ako také bzučanie kov o kov, ked pritlačím znak z predu z masky, tak to prestane a ked pustím znovu, ako keby niečo u rozvodov

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: zvuky v motore vw 1,9 Tdi PD AVF 2004

Příspěvek od Kwapo »

Takovejch zvuků je plný auto. Zkus to projít, jestli neni jen nekde neco zapadený, nekdy to bejva i blbej list. A vsechno zkontroluj, jestli je dotazene a tak. Bude to nejaka malickost :wink:

Uživatelský avatar
Masaryk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 13.09.2008 20:04
Bydliště: Brno

Re: zvuky v motore vw 1,9 Tdi PD AVF 2004

Příspěvek od Masaryk »

25tdi píše:chcel by som vedieť, že čo to môže byť, také zvuky ako také bzučanie kov o kov, ked pritlačím znak z predu z masky, tak to prestane a ked pustím znovu, ako keby niečo u rozvodov
no podle toho co rikas,resp jak to opisujes,tak je povolenej znak,ne :) rozvody su o kus dale a s maskou nemaju byt proc spojeny,,spis tipuji ze mas neco uvolnene v prednom narazniku :wink:

Uživatelský avatar
malejpeta
Pilot
Pilot
Příspěvky: 743
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ltm,Tp,Rce,Ter

Re: zvuky v motore vw 1,9 Tdi PD AVF 2004

Příspěvek od malejpeta »

Passat je auto plné podivných pazvuků.stále jen hledat a upravovat.

mackopuk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 02.10.2008 16:05
Bydliště: Luhacovice

Re: zvuky v motore vw 1,9 Tdi PD AVF 2004

Příspěvek od mackopuk »

25tdi píše:chcel by som vedieť, že čo to môže byť, také zvuky ako také bzučanie kov o kov, ked pritlačím znak z predu z masky, tak to prestane a ked pustím znovu, ako keby niečo u rozvodov
Mal som podobný problém, zvuk ako železo o železo a od motora, tiež mi chybalo cca. 5000km do výmeny rozvodov, tak som myslel, že asi oni, alebo ložiská na ventilátore, nevedel som...Nakoniec to bol problem v alternatore-vyskocila mi hláška "Dobijeni do dilny", tak som myslel, že asi uhlíky a nakoniec bol problem s remenicou, ktorá bola out + ložiska.....
tych zvukov to može byť strašne vela a je ťažké určiť čo to robí.....

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: zvuky v motore vw 1,9 Tdi PD AVF 2004

Příspěvek od StandaS »

To co popisuješ jě něco volnějšího na přední masce. Já mám něco podobného, ale dělá to podložka na SPZ. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“