rozvody - vymena oleje

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
haikee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.07.2008 16:07
Bydliště: ČR

rozvody - vymena oleje

Příspěvek od haikee »

ahoj
musim vymenit olej a rozvody a chci se zepatat co vse je treba menit abych si to sehnal jinak nez pres servis za draho.
vymena oleje - olej a filtry ( ale kolik jsou tam dva nebo jeden a meni se olejovy a i palivovy?)
rozvody - co vse tady - i vodni pumpa se meni?
mam 1.9 TDi 81 kw rok 1998.
diky za radu

karadžo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 14.12.2008 18:46
Bydliště: Česká Lípa

Re: rozvody - vymena oleje

Příspěvek od karadžo »

Zdar mění se vše cos napsal,jen ten polivoví,musíš vědět kdy byl měněn.mění se tak po padesáti šedesáti tisících.Jukni na auto kelly-abysis zjisti ty ceny,tam to máš černý na bílim.Potom sám uvýdíš co co stojí a podle toho můžeš vybýrat :) Popřípadě shánět.

Uživatelský avatar
maxik.mad
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 22.10.2008 18:25
Bydliště: Přerov

Re: rozvody - vymena oleje

Příspěvek od maxik.mad »

Rozvody sem dělal na 81kw nedávno a vyšlo mě to asi na 7000,- včetně vodní pumpy, bo jak tu nechás starou tak většinou jak napotvoru začné téct a je to zbytečná práce, dej si bacha na samonapínací kladku, mě ta potvora začala po asi 2000km kvičet jako podsvinče, vživotě bych už nekoupil levné díly, na to si dej velkýho majzla. Teď už s tím nebudu nic dělat, pokusíme se ji trošku narovnat, snad to neuletí. Palivovej filtr bych určo vyměnil taky, nikdy nevíš jak dlouho tam byl. Mě se povedlo během měsíce dávat novej, natankoval sem blbou ropu a filtr byl hned plnej parafínu a ucpal se potvora, ať se daří :wink: Mara

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“