Výdech z klikové skříně - kde ho najdu? 2,5TDi 110kW

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: Výdech z klikové skříně - kde ho najdu? 2,5TDi 110kW

Příspěvek od magmuss »

Tak ke mě asi zavítalo štěstí, nebo náhoda. V servisu, kde proběhla výměna rozvodů mi řekli, že poskytují záruku 2 roky a abych prý přijel na reklamační servis.

Jedu tam, uvidím co mi řeknou.

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Výdech z klikové skříně - kde ho najdu? 2,5TDi 110kW

Příspěvek od Octava »

a co ta nahravka? :roll:

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: Výdech z klikové skříně - kde ho najdu? 2,5TDi 110kW

Příspěvek od magmuss »

Neboj bude, ale zatím řeším důležitější věc než nahrávku. Vem si, kdyby se mi ty rozvody rozletěly :roll:

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Výdech z klikové skříně - kde ho najdu? 2,5TDi 110kW

Příspěvek od Octava »

to joo no,ale na ty 2,5 tedko nevim,znamymu se neco takovy stalo ze preskocil rozvodak a tim mu popadaly zdvihatka a hydrostely byly v haji ma audi A6 2,5TDi AFB :wink:

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: Výdech z klikové skříně - kde ho najdu? 2,5TDi 110kW

Příspěvek od magmuss »

Má stejný kód motoru jako má já.

Uživatelský avatar
marky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 361
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever čech jílovwé
Kontaktovat uživatele:

Re: Výdech z klikové skříně - kde ho najdu? 2,5TDi 110kW

Příspěvek od marky »

magmuss píše:Neboj bude, ale zatím řeším důležitější věc než nahrávku. Vem si, kdyby se mi ty rozvody rozletěly :roll:
no tak bys koupil nové vačky a zbytek by dodal servis kde ti to udělaly na houby.možná se měly rozpadnout a bylo by to možná pro tebe levnější hned bych chtěl ty rozvody po nich znova nový :wink:
powered by TDI
KONTAKT: 732964162

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: Výdech z klikové skříně - kde ho najdu? 2,5TDi 110kW

Příspěvek od magmuss »

Samozřejmě že to shoděj a musejí namontovat nové. Vzali to bez jakýchkoli řečí a od pondělí na tom nejspíše pracují.

Uživatelský avatar
Fandy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko

Re: Výdech z klikové skříně - kde ho najdu? 2,5TDi 110kW

Příspěvek od Fandy »

Ty voe,já mám najeto pomálu 270tkm ale nepodělalo se mi snad nic z toho co tobě :( je fakt že pův. majitel byl pedant,olej pěkně po 15tis.,servis si hlídal.Jinak filtr odvětrání kliky má i AKN od cca 2 pol.r.2001 z plastu,ten hadrák co byl předtím,hodně lidem zavařil.

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: Výdech z klikové skříně - kde ho najdu? 2,5TDi 110kW

Příspěvek od magmuss »

Tak to jsi šťastnej člověk.. 8O

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: Výdech z klikové skříně - kde ho najdu? 2,5TDi 110kW

Příspěvek od magmuss »

magmuss píše:Tak to jsi šťastnej člověk.. 8O
Když sem jezdil Hondou Accord z 97, která má teď mimochodem nalítáno skoro 300.000km, tak kromě spotřebního materiálu, sme nic neměli !!! Dělali sme tlumiče, čepy, pouze jedno zadní rameno, výměna náplní .. atd..

Všechno funguje, akorát začíná pěkně korodovat - není to pozink. Ale co se týče elektroniky, jako je ABS, nebo ostatních věcí, je to sice benzin, ale i tak .. prostě je to omlácená ohnilá popelnice, ale takovýhle problémy nezná! 8O

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Výdech z klikové skříně - kde ho najdu? 2,5TDi 110kW

Příspěvek od Octava »

Tak co jak pokracujes?

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: Výdech z klikové skříně - kde ho najdu? 2,5TDi 110kW

Příspěvek od magmuss »

No zatím nic moc a navíc mi nejde přihlásit se ke clubu z mýho počítače, takže musím teď k našim. Nevím proč, ale po přihlášení, mě to vždycky automaticky vykopne ven - ať kliknu na co kliknu, pokaždý se to načte do přihlašovacího okna.. zkoušel sem to několikrát po sobě a trvá to už asi týden..Jdu psát adminovi, nevím co se děje :evil:

Rozvody jsou opravené - nechali původní kladky, prý jsou v pořádku. Upadlou kladku opravili a zavařili prodřený hliník od ožvejkanýho řemenu. Řemen dali nový... Resuscitace u Tomáše se zatím odsouvá o 14 dnů.

Mimo starostí kolem auta jsou tu i další, takže všechno postupně :roll: bohužel auto je vedlejší a musí počkat :roll:

Naštěstí jedna dobrá - ozval se mi pán, přes club a prodal mi celkem za slušný peníz pravděpodobně fungující ŘJ ABS, kterou sem sháněl pěkně dlouho :roll: Jednotka po připojení jen tak volně na kabel cvaká a reaguje oproti mé, která je totálně hluchá.

Pak sem taky našel nabídky na servočerpadlo, který mám taky včudu :roll: Takže než auto odstavím na tři týdny k Tomovi, tak shromažďuju postupně díly aby se to udělalo najednou.

S nahrávkou sem zatím nepokročil.. nějak se mi nechce ven do té zimy :oops: jsem časově dost vycuclej, takže rád odpadnu a spím.. Ale bude, slíbil sem.. akorát trpělivost prosím :oops:

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Výdech z klikové skříně - kde ho najdu? 2,5TDi 110kW

Příspěvek od Octava »

jasne vpohodee :wink: jen drzím palce aby to dopadlo dobre a uz to bylo vsechno vporadku tak jak ma byt :) jinak to nahraj pred resulscitaci a po ni,at je slyset rozdil :lol:

Uživatelský avatar
Satas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Re: Výdech z klikové skříně - kde ho najdu? 2,5TDi 110kW

Příspěvek od Satas »

magmuss píše:No zatím nic moc a navíc mi nejde přihlásit se ke clubu z mýho počítače, takže musím teď k našim. Nevím proč, ale po přihlášení, mě to vždycky automaticky vykopne ven - ať kliknu na co kliknu, pokaždý se to načte do přihlašovacího okna.. zkoušel sem to několikrát po sobě a trvá to už asi týden..Jdu psát adminovi, nevím co se děje :evil:

Rozvody jsou opravené - nechali původní kladky, prý jsou v pořádku. Upadlou kladku opravili a zavařili prodřený hliník od ožvejkanýho řemenu. Řemen dali nový... Resuscitace u Tomáše se zatím odsouvá o 14 dnů.

Mimo starostí kolem auta jsou tu i další, takže všechno postupně :roll: bohužel auto je vedlejší a musí počkat :roll:

Naštěstí jedna dobrá - ozval se mi pán, přes club a prodal mi celkem za slušný peníz pravděpodobně fungující ŘJ ABS, kterou sem sháněl pěkně dlouho :roll: Jednotka po připojení jen tak volně na kabel cvaká a reaguje oproti mé, která je totálně hluchá.

Pak sem taky našel nabídky na servočerpadlo, který mám taky včudu :roll: Takže než auto odstavím na tři týdny k Tomovi, tak shromažďuju postupně díly aby se to udělalo najednou.

S nahrávkou sem zatím nepokročil.. nějak se mi nechce ven do té zimy :oops: jsem časově dost vycuclej, takže rád odpadnu a spím.. Ale bude, slíbil sem.. akorát trpělivost prosím :oops:
Čus servočerpadlo neřeš,mam tu 5 motorů stále skladem,řikal sem ti že ti ho sundam jedno-))))

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“