nejde nastartovat-1,9TDI 96kw

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zevl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousícek od Praglu

nejde nastartovat-1,9TDI 96kw

Příspěvek od Zevl »

Jedu si tahle cca 40-50km/h vyhodim rychlost a dojizdim k semaforu a najednou koukam,ze mi to chciplo. Rikam si ty jo,co se stalo. Tak to zkusim znovu nastartovat a nic. Jen toci,toci a nenatoci!!!!! Co se mohlo stat?? Co s tim je poradte mi nekdo prosim.....
_________________

Uživatelský avatar
hans
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Beroun

Re: nejde nastartovat-1,9TDI 96kw

Příspěvek od hans »

co tam máš za naftu, nemohla zamrznout?

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: nejde nastartovat-1,9TDI 96kw

Příspěvek od Paskal »

hans píše:co tam máš za naftu, nemohla zamrznout?
...nebo došla,to taky pak nejde nastartovat. :lol: :)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: nejde nastartovat-1,9TDI 96kw

Příspěvek od Mára_VR6 »

Co čerpadlo v nádrži??? Jede?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Zevl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousícek od Praglu

Re: nejde nastartovat-1,9TDI 96kw

Příspěvek od Zevl »

Nafta nemohla zamrznout,kdyz jsem to rano normalne nastartoval jezdil jsem s nim asi pul hodky,chvili stalo nastartovany pred barakem a potom se to stalo. A jinak je tam pulka nadrze. :wink: A cerpadlo nevim.......... :roll: zitra se na to mrkne kamos,tak uvidim
_________________

Uživatelský avatar
indi666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 364
Registrován: 28.09.2007 20:05
Bydliště: Dílna na ostravsku
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde nastartovat-1,9TDI 96kw

Příspěvek od indi666 »

Může to být čerpadlo v nádrži, vstřiky, tandemové čerpadlo, elektrika.
Zajeď za někým kdo tomu rozumí a umí s diagnostikou.
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy.
1.9 TDI PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Možnost úprav, údržby a diag. Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182
http://www.tdigarage.cz/
http://www.tdi-tuning.cz/

Uživatelský avatar
Zevl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousícek od Praglu

Re: nejde nastartovat-1,9TDI 96kw

Příspěvek od Zevl »

indi666 píše:Může to být čerpadlo v nádrži, vstřiky, tandemové čerpadlo, elektrika.
Zajeď za někým kdo tomu rozumí a umí s diagnostikou.
Rano jsem to mel na vagu a nic to neukazalo. Ale asi je to cerpadlo v nadrzi. Nevite nekdo kolik tahle sranda stoji??
_________________

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: nejde nastartovat-1,9TDI 96kw

Příspěvek od StandaS »

Zevl píše:
indi666 píše:Může to být čerpadlo v nádrži, vstřiky, tandemové čerpadlo, elektrika.
Zajeď za někým kdo tomu rozumí a umí s diagnostikou.
Rano jsem to mel na vagu a nic to neukazalo. Ale asi je to cerpadlo v nadrzi. Nevite nekdo kolik tahle sranda stoji??
Jenom hloupý dotaz, ale vždy je každá rada drahá. Také mi jednou zdechl motor na křižovatce a v tom zmatku jsem startoval a startoval a ono prd a potom mi napadlo klíček vypnout a znovu zapnout a už to frčelo. U předchozího auta to nebylo potřeba. To jsi ale zřejmě udělal. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Zevl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousícek od Praglu

Re: nejde nastartovat-1,9TDI 96kw

Příspěvek od Zevl »

StandaS píše:
Zevl píše: Rano jsem to mel na vagu a nic to neukazalo. Ale asi je to cerpadlo v nadrzi. Nevite nekdo kolik tahle sranda stoji??
Jenom hloupý dotaz, ale vždy je každá rada drahá. Také mi jednou zdechl motor na křižovatce a v tom zmatku jsem startoval a startoval a ono prd a potom mi napadlo klíček vypnout a znovu zapnout a už to frčelo. U předchozího auta to nebylo potřeba. To jsi ale zřejmě udělal. :wink:
Jj,to jsem udelal hned potom kdyz mi to nechtelo chytnout. :wink: a dnes jsem to zkousel taky a nic.
_________________

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: nejde nastartovat-1,9TDI 96kw

Příspěvek od StandaS »

Zevl píše:
StandaS píše: Jenom hloupý dotaz, ale vždy je každá rada drahá. Také mi jednou zdechl motor na křižovatce a v tom zmatku jsem startoval a startoval a ono prd a potom mi napadlo klíček vypnout a znovu zapnout a už to frčelo. U předchozího auta to nebylo potřeba. To jsi ale zřejmě udělal. :wink:
Jj,to jsem udelal hned potom kdyz mi to nechtelo chytnout. :wink: a dnes jsem to zkousel taky a nic.
Tak jak jsem se shodou okolností zrovna dneska dozvěděl, dá se špatná nafta dostat z nádrže právě tímto čerpadlem. Tím by jsi vlastně i mohl zjistit, jak je na tom. Odpojit hadici, která vede k filtru, šoupnout ji třeba do nějaké plastové lahve a otočit klíčkem. Vypnout a znovu a znovu a znovu a mělo by se jít tímto způsobem dát odčerpat naftu. Když bude čerpadlo OK, mělo by to fungovat. Když ne, máš ho KO. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: nejde nastartovat-1,9TDI 96kw

Příspěvek od proche77 »

kluci,nevim ale mota se tu po republice nějaka nafta,co parafinuje.ja ji měl take a za studena to po přidani plynu strašně cukalo,hned sem myslel,že je to tandem.čerpadlo.po zahřati pašika,to jelo normal.bylo to asi ve fazi,kdy to ještě prošlo trubkama.kamoš to natankoval taky,a zamrzlo mu to.normal sme jeli na oběd,4hod.to stalo a zamrzlo to.bylo to ze šelky!!ja do svyho dal hned verva dies.+ 2l beneli,jede to ted perfektně,
ty to mužeš mit zamzli,dej to někde kde to rozmrzne,a s tim čerpadlem to určo taky zkus :wink:

koudaklc4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 05.08.2008 22:36
Bydliště: Praha

Re: nejde nastartovat-1,9TDI 96kw

Příspěvek od koudaklc4 »

Taky bych to tipoval na zamrzlou naftu. Známej minulej pátek natankoval u Shellky v Průhonicích, dojel ještě cca 60 km na chatu, ráno to ještě natočil po chvíli to zdechlo a konec. Vyjádření servisu - zatuhlá letní nafta, maximálně do -4 stupňů... Tankuje jen u značkovejch, ale jak je vidět je to asi málo platný... :evil:

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: nejde nastartovat-1,9TDI 96kw

Příspěvek od StandaS »

proche77 píše:kluci,nevim ale mota se tu po republice nějaka nafta,co parafinuje.ja ji měl take a za studena to po přidani plynu strašně cukalo,hned sem myslel,že je to tandem.čerpadlo.po zahřati pašika,to jelo normal.bylo to asi ve fazi,kdy to ještě prošlo trubkama.kamoš to natankoval taky,a zamrzlo mu to.normal sme jeli na oběd,4hod.to stalo a zamrzlo to.bylo to ze šelky!!ja do svyho dal hned verva dies.+ 2l beneli,jede to ted perfektně,
ty to mužeš mit zamzli,dej to někde kde to rozmrzne,a s tim čerpadlem to určo taky zkus :wink:
No tak to ti také děkuji, u Shell netankuji, protože je nechci podporovat v jejich podvodech, ale docela jsi mi potěšil, protože jsem to už včera slyšel, že u nich byl tento problém. To mne jen ujistilo, že u ONO jsou parchanti, ale že bych to toho dočkal i u Shelu tak to je svinstvo na druhou. :gun: Ten benzín na 100% pomůže, ale u PD bych měl trochu strach.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: nejde nastartovat-1,9TDI 96kw

Příspěvek od proche77 »

StandaS píše:
proche77 píše:kluci,nevim ale mota se tu po republice nějaka nafta,co parafinuje.ja ji měl take a za studena to po přidani plynu strašně cukalo,hned sem myslel,že je to tandem.čerpadlo.po zahřati pašika,to jelo normal.bylo to asi ve fazi,kdy to ještě prošlo trubkama.kamoš to natankoval taky,a zamrzlo mu to.normal sme jeli na oběd,4hod.to stalo a zamrzlo to.bylo to ze šelky!!ja do svyho dal hned verva dies.+ 2l beneli,jede to ted perfektně,
ty to mužeš mit zamzli,dej to někde kde to rozmrzne,a s tim čerpadlem to určo taky zkus :wink:
No tak to ti také děkuji, u Shell netankuji, protože je nechci podporovat v jejich podvodech, ale docela jsi mi potěšil, protože jsem to už včera slyšel, že u nich byl tento problém. To mne jen ujistilo, že u ONO jsou parchanti, ale že bych to toho dočkal i u Shelu tak to je svinstvo na druhou. :gun: Ten benzín na 100% pomůže, ale u PD bych měl trochu strach.
když je poměr, 50lnafty a 2lbeneli,nemuže se nic stat.hezky se to pročisti a žluklou naftu to rozpusti!jinak se toho nezbaviš.ja tam před tim,dokonce dal 2xaditiv.a nic :wink:

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: nejde nastartovat-1,9TDI 96kw

Příspěvek od StandaS »

No to já také, dokonce vervu a 3 dávky aditiva a prd. Proto budu zítra měnit ten filtr, protože z něj to v tomto počasí nedostaneš.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“