Motor netáhne

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
norak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 04.04.2008 08:39
Bydliště: Sokolov - Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

Motor netáhne

Příspěvek od norak »

Ahojte chlapi,mám podobný problém(Passat 1,9 TDI 1999 81k)Nevím jestli nám to udělala ta zima ,ale zničeho nic po dvou kiláscích začal motor řvát a nešel do tahu,tak jsem myslel že třeba olej.No tak jsem dolil nechal bublat a teď jede ale 2000 otáček a ani prd, tah je pryč jakoby turbo nebo nevím.Auto sice jede ale výkon je pryč :roll: Docela to člověka :evil: Zkusí mě trochu někdo poradit jak stím naložit? Předem děkuji nebo se ztoho :budo:

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Motor netáhne

Příspěvek od StandaS »

norak píše:Ahojte chlapi,mám podobný problém(Passat 1,9 TDI 1999 81k)Nevím jestli nám to udělala ta zima ,ale zničeho nic po dvou kiláscích začal motor řvát a nešel do tahu,tak jsem myslel že třeba olej.No tak jsem dolil nechal bublat a teď jede ale 2000 otáček a ani prd, tah je pryč jakoby turbo nebo nevím.Auto sice jede ale výkon je pryč :roll: Docela to člověka :evil: Zkusí mě trochu někdo poradit jak stím naložit? Předem děkuji nebo se ztoho :budo:
A co jsi tam natankoval? U jaké pumpy? :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
norak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 04.04.2008 08:39
Bydliště: Sokolov - Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor netáhne

Příspěvek od norak »

No ahojky, tankoval jsem speciál,ale včas jsem se zarazil - tak 1,5 l :oops: Zbytek jsem dotankoval naftu, plnou.Dnes mi to rozhodili v servisu a něco je se vstřikama tak 13 000 vyšitá no a co dál to ještě nevím,ale asi je to :gey: No a zjistili že rozvody nejsou dělané tak ten co mi to prodal tak se jistě vy...l na výměnu oleje(128 nalítáno)Tak udělat rozvody 10táců tak mám pochuti něco řešit.No při 12 000tisících to si budu muset asi vzít půjčku. :roll:Teď nevím jestli to pobere žena a neřekne jezdi radši :velo: Nejradši bych to :drv: Zejtra se dozvím více dneska mají padla.Někdy bych se chtěl mít jako oni.Ale je to frajeřina.Já dělám kartony 15 hodin denně a je to o ničem :mad3:

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Motor netáhne

Příspěvek od StandaS »

norak píše:No ahojky, tankoval jsem speciál,ale včas jsem se zarazil - tak 1,5 l :oops: Zbytek jsem dotankoval naftu, plnou.Dnes mi to rozhodili v servisu a něco je se vstřikama tak 13 000 vyšitá no a co dál to ještě nevím,ale asi je to :gey: No a zjistili že rozvody nejsou dělané tak ten co mi to prodal tak se jistě vy...l na výměnu oleje(128 nalítáno)Tak udělat rozvody 10táců tak mám pochuti něco řešit.No při 12 000tisících to si budu muset asi vzít půjčku. :roll:Teď nevím jestli to pobere žena a neřekne jezdi radši :velo: Nejradši bych to :drv: Zejtra se dozvím více dneska mají padla.Někdy bych se chtěl mít jako oni.Ale je to frajeřina.Já dělám kartony 15 hodin denně a je to o ničem :mad3:
Sice bych nikdy dobrovolně do pašíka benzín nedával, ale 1,5 l je stejné, kako dkybys tan nic nedal. Stejně přepravci používají cisterny jednou na naftu a jednou na benál a vždycky tam něco zůstane. Rozhodně 1,5 l by při promíchání s naftou motoru nic neudělalo. Je tedy otázka, co bylo příčinou. Druhá otázka ale je, co je tomu vstřiku??? Jak se to projevuje?? :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
norak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 04.04.2008 08:39
Bydliště: Sokolov - Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor netáhne

Příspěvek od norak »

No tomu vstřiku nevím co je to jsem se nezeptal možná ohnutý fakt nevím :? Ale tankuji vždy na stejné pumpě Robin oil neměl jsem nikdy problém tak nevým. :roll:

Uživatelský avatar
norak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 04.04.2008 08:39
Bydliště: Sokolov - Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor netáhne

Příspěvek od norak »

No myslel jsem že to bude to turbo ale prý není ale vzhledem ktomu že na olej bylo nalítáno asi tak 15 tis.tak se divím že to neodešlo taky.Chce se to trochu starat to není Fiesta :brsh: :brsh1: Docela mě to štve jsem takovej pečlivka,tentokrát jsem se napálil jak :hook1: Holt věř jenom sám sobě jinak dopadneš :nap:

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Motor netáhne

Příspěvek od StandaS »

norak píše:No myslel jsem že to bude to turbo ale prý není ale vzhledem ktomu že na olej bylo nalítáno asi tak 15 tis.tak se divím že to neodešlo taky.Chce se to trochu starat to není Fiesta :brsh: :brsh1: Docela mě to štve jsem takovej pečlivka,tentokrát jsem se napálil jak :hook1: Holt věř jenom sám sobě jinak dopadneš :nap:
No ale 15 tisíc na olej je noumáůní Úďo :lol: Já také měním po 15ti :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
norak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 04.04.2008 08:39
Bydliště: Sokolov - Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor netáhne

Příspěvek od norak »

No snad jo víš jak to je někdo mění radši po 10-12,a někdo je lenoch,nebo štří a pak :cry: ,a vmém případě to platí :nap: Zítra snad povím více tak nevím jak bez toho mého pašíka usnu :drug:

Uživatelský avatar
norak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 04.04.2008 08:39
Bydliště: Sokolov - Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor netáhne

Příspěvek od norak »

Ahoj chlapi potřebuji radu odborníka!!!!!!Jak jsem už psal o problému s motorem a natankování benzínu místo nafty,potřeboval bych nějakého odborníka kterej muže říct na tuty že 1,5litru nemůže nic udělat.Auto je pořád v servisu a mám takový pocit že mě začínají motat :evil: Nejdříve že to je vztřikama a teď prej čerpadlo,že prý je zadřené opravdu nevím jestli to muže být po tom benzínu.Mymo jiné vyměnili rozvody a olej filtry a pořád auto nejede,to čerpadlo je konečná jinak to :drv: Už teď to bude za ranec :roll:

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Motor netáhne

Příspěvek od StandaS »

norak píše:Ahoj chlapi potřebuji radu odborníka!!!!!!Jak jsem už psal o problému s motorem a natankování benzínu místo nafty,potřeboval bych nějakého odborníka kterej muže říct na tuty že 1,5litru nemůže nic udělat.Auto je pořád v servisu a mám takový pocit že mě začínají motat :evil: Nejdříve že to je vztřikama a teď prej čerpadlo,že prý je zadřené opravdu nevím jestli to muže být po tom benzínu.Mymo jiné vyměnili rozvody a olej filtry a pořád auto nejede,to čerpadlo je konečná jinak to :drv: Už teď to bude za ranec :roll:
1,5 l benálu udělá kulový. Něco jiného by bylo 15 l, ale 1,5 je jako kapka v moři. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Motor netáhne

Příspěvek od proche77 »

ne nemuže to nic udělat, :wink: ja to tam liju normalně na pročištěni palivoveho systemu.sorry,ale dělaji z tebe vola :cry: doporučuji přivolat nestraneho servisaka

Uživatelský avatar
norak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 04.04.2008 08:39
Bydliště: Sokolov - Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor netáhne

Příspěvek od norak »

Jo jo chlape, děkuju za podporu.No stejně budu muset opravu zaplatit, ale co naděláš s podvodníčkem.Protože nevíš jestli byla oprava opravdu udělaná. Kámoš má Forda nafťáka a stalo se mu že natankoval asi 3 litrásky benzínu, tak to doplnil naftou vyjel to a nic se mu nestalo. No zítra to snad už opraví a jestli to nepojede, tak už mu nedám nic. Takhle to bude kolem 30 tisíc. Díky zatím čau.

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Motor netáhne

Příspěvek od proche77 »

drž se draku a pořadně jim zatop pod kotlem :lol:

Uživatelský avatar
norak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 04.04.2008 08:39
Bydliště: Sokolov - Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor netáhne

Příspěvek od norak »

No nějaký odborník by se mi šiknul ale nemám nikoho a malí živnostníčci ti proti němu nepujdo,ale jsem docela zničenej.Dělám 17 let ve stavebnictví ale nemohu říct že bych někoho takle šponoval naopak člověk je sám špatnej z cizí bezmoci.no zítra se dozvím konečnou částku.Měl jsermto dát do pořádného servisu a tam by to napíchli a zjistili by to hned a věděl bych načem jsem :roll: Zítra písnu víc ale stejně jsem v :gey:

eibi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 26.01.2009 22:14
Bydliště: Sokolov

Re: Motor netáhne

Příspěvek od eibi »

tak jsem to ted pročítal ,1,5 litru benzinu to jsi si akorát vyčistil trysky,já si taky sem tam cvrnknu trochu.já si myslím že tě chtějí natáhnout a udělat na tobě prachy,přijdou mi i ty rozvody drahý.T budou asi pěkní vykukové.dej si to do jiného servisu a chtěj jinej posudek,servis nemuže opravovat zdravé věci.držím ti palce a válce
Passat B5 1,9 TDI 81 kw
Golf 3 1,6 74 kw

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“