vybijeni baterky pri odstavenem aute

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
petrhrt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 20.07.2008 13:09

vybijeni baterky pri odstavenem aute

Příspěvek od petrhrt »

AHoj vsem,uz si nevim rady.Mam Passat 2,5 TDI s automatickou prevodovku.Po par dnech co auto stoji tak se mi uplne vybije baterka.

Meril jsem odber na prazdno pri zamknutem aute a je tam 0,6A.Coz je docela hodne.Nevim co by mi to mohlo odebirat.

Predem dik za kazdou radu.


P.

pivo231
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 15.06.2008 14:35
Bydliště: Rakovník až Slaný

Re: vybijeni baterky pri odstavenem aute

Příspěvek od pivo231 »

petrhrt píše:AHoj vsem,uz si nevim rady.Mam Passat 2,5 TDI s automatickou prevodovku.Po par dnech co auto stoji tak se mi uplne vybije baterka.

Meril jsem odber na prazdno pri zamknutem aute a je tam 0,6A.Coz je docela hodne.Nevim co by mi to mohlo odebirat.

Predem dik za kazdou radu.
P.
Vytahni vzdy jednu pojistku a misto ni tam lupni ampermetr. Tak se dopracujes k tomu, kam tech 600mA tece. Nebo si nech pripojenej ampermetr k baterce a tahej jednu pojistku za druhou. Az to klesne, zjistis cim to je. Pokud ne, tak to nejde pres pojistky.

Kamaradovi se take z niceho nic zacla vybijet baterka na Oktavii 1. Asi v patem servisu prisli na to, ze ma v aute druhy alarm, pekelne dobre shovanej. V prazich, kabely hezky zamotane do svazku. Byl neaktivni ale s vlastni baterkou. Casem se do nej dostala voda atd... Mala baterka casem odesla, a zacalo to brat z akumulatoru auta. Kdyz to v servisu vsechno vytahali ven, meli prepravku plnou dratu a elektroniky :)
Passat 2002, TrendLine, 1.9TDi, 96kW PD (AVF,FRK)

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vybijeni baterky pri odstavenem aute

Příspěvek od Currahee »

petrhrt píše:AHoj vsem,uz si nevim rady.Mam Passat 2,5 TDI s automatickou prevodovku.Po par dnech co auto stoji tak se mi uplne vybije baterka.

Meril jsem odber na prazdno pri zamknutem aute a je tam 0,6A.Coz je docela hodne.Nevim co by mi to mohlo odebirat.

Predem dik za kazdou radu.


P.
Jo 600 je fakt hodně. Nová Ochcávka II bere kolem 280 i s immo a alarmem navíc, pášu jsem zatím neměřil bo nebylo proč 8)
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

petrhrt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 20.07.2008 13:09

Re: vybijeni baterky pri odstavenem aute

Příspěvek od petrhrt »

Ahoj,
dneska se na to vrhnu tak dam vedet jak jsem dopadl.

Uživatelský avatar
norak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 04.04.2008 08:39
Bydliště: Sokolov - Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: vybijeni baterky pri odstavenem aute

Příspěvek od norak »

Ahojík tohle jsem také řešil a zjistil jsem že k autoalarmu )kterej bere dost(byla schovaná záložní siréna která měla vlastní zdroj který si bral palbu :roll: 8O No chce to někdy projet :lol: Budeš tam mít možná taky permoníka z sirénou :mrgreen: No to já bych to projel ale nemám teď čím mám to :drv: neboli v servisu a ty čekaj na vstřiky tak je to :gey:

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: vybijeni baterky pri odstavenem aute

Příspěvek od molczik »

Na našem Pássovci se taky pořád vybíjela baterka... nevim tedy kolik to bralo, ale nakonec jsem zjistil, že to dělá pravdopodobně malá navigace, která byla i při vypnutí auta v modu stahování dopravních hlášení. Nejsem si vlastně jist, jestli to bylo tim, ale vzhledem k tomu, že po vypnutí příjmu toho dopravního hlášení problémy s baterkou přestaly.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“