81kw chcípnul a nešel nastartovat

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

81kw chcípnul a nešel nastartovat

Příspěvek od SupermanXXX »

sem na pašíka hrozně nasr*nej :x dlouho jsme plánovali cestu autama do rakouska na hory. ujel jsem asi 100km a najednou auto za jízdy chcíplo (jako kdybych vypnul klíček) zastavil jsem u krajnice a zkoušwl nastartovat, startér normálně točil ale motor neměl ani tendenci naskočit. palivoměr ukazoval skoro půl nádrže ale pro jistotu kamarád dovezl z benzíky ještě 10 litrů nafty. točil sem dlouha a nic ..... kontrolka žhavení myslim fungovala normálně problikla a zhasla. tak sem ve 4 ráno zavolal odtahovku a asi po pul hodině jsem ještě zkusil nastartovat, normálně to chytlo! tak sem to radši otočil z5 domů. od té doby auto normálně startuje i jede (LOL) co se mohlo stát? VAG je bez chyby. kdyby tam nešla nafta hlásil by VAG něco?

Uživatelský avatar
Hallo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWYSOČINA
Kontaktovat uživatele:

Re: 81kw chcípnul a nešel nastartovat

Příspěvek od Hallo »

Spatne palivo,ucpane pal vedeni,pridrene pal cerpadlo?

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: 81kw chcípnul a nešel nastartovat

Příspěvek od proche77 »

jo jo,špatna nafta,měl sem zkoro stejny problem,nic jinyho to nemohlo byxt,podle toho,co jsi popsal.už to maka v pohodě? kdyby ne,naval do plne nadrže 2lbeneli a je po problemu,vyčisti se to komplet :wink:

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: 81kw chcípnul a nešel nastartovat

Příspěvek od SupermanXXX »

že by to na tu samou naftu najelo 500 km bez problémů a pak se to zastavilo po hodině zase chytlo a jezdilo bez problémů? to se mi moc nezdá... po tom incidentu už to startuje a jezdí dokonale. tak nevim :roll: co bych měl ještě zkontrolovat? včera sem vyndal relé u řídící jednotky a vypadá že je ok. bak sem vyzkoušel stop ventil na čerpadle a funguje.. co ještě?

Uživatelský avatar
auckland
Pilot
Pilot
Příspěvky: 770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: 81kw chcípnul a nešel nastartovat

Příspěvek od auckland »

Stalo se mi pred tydnem to same.Asi cca 30km pred Varama mi auto chciplo a neslo znova natocit.Starter normalne bezel,auto nehlasilo zadnou chybu.Musel jsem zavolat odtahovku,ktera auto dovezla do Prahy do servisu,kde zjistili, ze je spatna privera.(tohle mi bylo receno v servisu,sam ani nevím, jak to presne slouzi :oops: ).Nerikam, ze mas ten samej problem,ale co kdyby... :wink:
Škoda Superb Combi Elegance Drive DSG; 2.0 TDI, 125 kW
Škoda Fabia; 1.4 MPI
Škoda Superb Combi Exclusive; 2.0 TDI 4x4, 125 kW
Passat 3C; 2.0 FSI
Passat B5.5; 1.9 TDI, 96kW

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: 81kw chcípnul a nešel nastartovat

Příspěvek od SupermanXXX »

jj to mysleli asi přívěru na vzduch pro konfortní zhášení motoru ale tu moje AFN nemá, takže tam problém nebude. ale díky za tip. Ještě někoho něco napadá?

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“