toč.moment

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
pajin
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 01.06.2008 19:39
Bydliště: Moravwa(Brno)
Kontaktovat uživatele:

Re: toč.moment

Příspěvek od pajin »

cendler píše:
pajin píše: jenom??? 8O 8O 8O ja myslel ze je to daleko drazsi.Nemas nejakej kontakt kde by sem ho sehnal?
jestli myslíš, jestli je turbo z 85KW stejný jako z 96kw, tak není, 96kw je větší, proto si můžeš dolovit mu dát větší tlak, a dá se sehnat kolem 6t, ale radši bych koupil repasovaný kolem 10t nebo nové za 14t a máš jistotu, že něco vydrží
ok ale mslim tim nejake upravy napr.priruby,vaha vzduchu atd.kolik mas plnici tlak kdyz je tam ta 96?Protoze kdyz ho prekrocis tak to bude padat do nouzaku ne?

Uživatelský avatar
Hallo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWYSOČINA
Kontaktovat uživatele:

Re: toč.moment

Příspěvek od Hallo »

ted resim problem....obcas mi pada auto do nouzaku,odchazi mi turbo(naklapeni lopatek).Nove se prodava kolem 12K,repas stoji 9K a chtel bych i nejakej ten konik navic,ale nevim kdo by mi upravil svody atd aby tam paslo rovnou novy z 96KW,ale to by asi rovnou chtelo i jinaci IC,vstriky atd,to asi nema smysl tam davat jen samotny turbo,asi by bylo lepsi tam dat to co tam patri nove(100ps)a jen lehce to cipnout aby s tim nebylo zbytecny problemy(spojka atd)preci jen to ma skoro 200tis...Co myslite?

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: toč.moment

Příspěvek od proche77 »

v poho,turbo 96 ti da pěkne koně a svody by taky neměl byt problem,kilaky maš taky dobry,turbo se da sehnat kolem 6-8 klacku,slušny :lol:

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“