vstřiky a těsnění-poradte

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
martas75
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: morava
Kontaktovat uživatele:

vstřiky a těsnění-poradte

Příspěvek od martas75 »

Zdar kluci.Mam takovy problém,když mam zahřáty motor,a startuju,tak mi starter déle točí než mito chytne,Když startuju ráno a je to studené,většinou na první šup,Žhavičky jsem dal nové.Můj mechanik se radil ještě s jednim,a pak mi řekl že by to mělo byttěsnění na vstřikách,nějaka netěsnost.Ale jak jsem se díval na autodíly(Kelly),tak tam je nemají,jen celé vstřiky-sadu,která je drahá jak prase.Tak by mězajímalo,jestli někdo něměl stejný problem,anebo kde by se dalo sehnat to těsnění.Dik za případné rady.
Profesionální čištění interiéru vozidel značkovou technikou Karcher,autokosmetikou Chimigal za velmi příznivé ceny...

Více na http://www.cistyautointerier.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Telefon 724 088 643

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: vstřiky a těsnění-poradte

Příspěvek od proche77 »

čau,no mělo by se to dat sehnat u bosche,tam maji většinu těsněni :wink:

Uživatelský avatar
sirix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 25.01.2009 15:08
Bydliště: Na západ od Plzně

Re: vstřiky a těsnění-poradte

Příspěvek od sirix »

Určitě Bosch minulý týden jsem to tam kupoval 202,- 1. balení takže cca 808 kaček.

Uživatelský avatar
martas75
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: morava
Kontaktovat uživatele:

Re: vstřiky a těsnění-poradte

Příspěvek od martas75 »

dik,Codecar je ode mě kousek ,stavím sea tam..
Profesionální čištění interiéru vozidel značkovou technikou Karcher,autokosmetikou Chimigal za velmi příznivé ceny...

Více na http://www.cistyautointerier.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Telefon 724 088 643

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: vstřiky a těsnění-poradte

Příspěvek od noxicek »

problém s dlouho točícím motorem za tepla, než nastartuje můžet také znamenat špatný startér. Oktávy roku v.2006 byly na to specializovane. Priblizne po 100 se objevi vada dlouhych startu za tepla.... Už i nejeden pasat byl opraven výmneou startéru. Startér za tepla není prostě schopen vyvynout takové otáčky k nastartování..

Uživatelský avatar
martas75
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: morava
Kontaktovat uživatele:

Re: vstřiky a těsnění-poradte

Příspěvek od martas75 »

no je je to zajímave,ale asi týden to nědělá,nabral jsem plnou u Shell,a zatím dobrý..
Profesionální čištění interiéru vozidel značkovou technikou Karcher,autokosmetikou Chimigal za velmi příznivé ceny...

Více na http://www.cistyautointerier.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Telefon 724 088 643

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“