Vačky 2,5 tdi

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vačky 2,5 tdi

Příspěvek od Octava »

Masaryk píše:a co rikate na tohle? v jakem to je stavu? myslim ty vacky :(

co je to za motor? :158: to ani neni naftak...a ta divna barva... :158:

Uživatelský avatar
Masaryk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 13.09.2008 20:04
Bydliště: Brno

Re: Vačky 2,5 tdi

Příspěvek od Masaryk »

Octava píše:
Masaryk píše:a co rikate na tohle? v jakem to je stavu? myslim ty vacky :(

co je to za motor? :158: to ani neni naftak...a ta divna barva... :158:
nechci zakladat zbytecne nove tema,tak se ptam tady.. taky mi je to divne,je to benzin :(

Uživatelský avatar
marky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 361
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever čech jílovwé
Kontaktovat uživatele:

Re: Vačky 2,5 tdi

Příspěvek od marky »

jediný vačky co se dost ničí jsou na 2.5tdi V6 na jinejch motorech VW audi snad ani neodcházej. a ty máš 1.6 tam spíš se zapejkaj kroužky :( už jsem viděl i po 100tkm
powered by TDI
KONTAKT: 732964162

Uživatelský avatar
marko87
Řidič
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: 05.10.2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vačky 2,5 tdi

Příspěvek od marko87 »

Vie niekto, ako je to vôbec možné, že sa vačky derú. A iba pri jednom motore a ostatné nič. Nie je ten hriadeľ z rovnakého materiálu ako pri ostatných motoroch?

Uživatelský avatar
Fandy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko

Re: Vačky 2,5 tdi

Příspěvek od Fandy »

N-o-r-a píše:
stakck píše:Taky prihodim fotku, musim rict, ze kdyz jsem viko ventilu jenom nadzvedl a posvitil si tam, tak jsem se docela lek, ze bude po nich, ale nastesti zdani klame, ani jedna neni vydrena, vsechny krasne hladky, ty pruhy kterych jsem se predtim lekl jdou jenom vylesteny :-)

Tebe ty vačky čekají již brzy. Ta plocha musí být stříbrná a ne takhle již zabarvená do bronzova, už máš strhnou vrchní vrstvu. Musí to být znatelné přejetím prsem po ploše otěru a kraje.
Hmmm,tak to se teda zklidni :D zjisti si,jakým způsobem se vytváří cementace povrchu materiálů a jakých hloubek dosahuje. :wink: (pohybujeme se v desetinách mm)Takže pokud v nich nejsou vysloveně zářezy,není co řešit :D

Uživatelský avatar
Fandy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko

Re: Vačky 2,5 tdi

Příspěvek od Fandy »

marko87 píše:Vie niekto, ako je to vôbec možné, že sa vačky derú. A iba pri jednom motore a ostatné nič. Nie je ten hriadeľ z rovnakého materiálu ako pri ostatných motoroch?
Užší mazací kanálky v hlavě,LL olej,mizerný servis....s tím prvním nic neuděláš,ostatní ovlivnit můžeš :D

N-o-r-a
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 02.04.2008 19:53

Re: Vačky 2,5 tdi

Příspěvek od N-o-r-a »

Fandy píše:
N-o-r-a píše:
Tebe ty vačky čekají již brzy. Ta plocha musí být stříbrná a ne takhle již zabarvená do bronzova, už máš strhnou vrchní vrstvu. Musí to být znatelné přejetím prsem po ploše otěru a kraje.
Hmmm,tak to se teda zklidni :D zjisti si,jakým způsobem se vytváří cementace povrchu materiálů a jakých hloubek dosahuje. :wink: (pohybujeme se v desetinách mm)Takže pokud v nich nejsou vysloveně zářezy,není co řešit :D
když myslíš....já jsem v klidu, mě to nepotká....nicméně jsem psal, že je již má načnuté, změna barvy třecí plochy značí úbytek materiálu. A úbytek materiálu bude už i na vahadlech!!! O povrchové úpravě kovů taky něco málo vím. Nazdar bazar...

Uživatelský avatar
Fandy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko

Re: Vačky 2,5 tdi

Příspěvek od Fandy »

N-o-r-a píše:
Fandy píše: Hmmm,tak to se teda zklidni :D zjisti si,jakým způsobem se vytváří cementace povrchu materiálů a jakých hloubek dosahuje. :wink: (pohybujeme se v desetinách mm)Takže pokud v nich nejsou vysloveně zářezy,není co řešit :D
když myslíš....já jsem v klidu, mě to nepotká....nicméně jsem psal, že je již má načnuté, změna barvy třecí plochy značí úbytek materiálu. A úbytek materiálu bude už i na vahadlech!!! O povrchové úpravě kovů taky něco málo vím. Nazdar bazar...
Když myslíš....já jen viděl vačky o 0,4mm probroušený a o nějaký změně barvy materiálu nemohla být řeč,byly krásně stříbrné :D,akorát k ničemu :(

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“