demontaž nadobky pro ostřikovače

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
FeryBo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 21.06.2008 20:42
Bydliště: Chodov u KV

demontaž nadobky pro ostřikovače

Příspěvek od FeryBo »

ahoj mam dotaz,jak je složity vyndat nadobku pro ostřikovače???nějde mi mizi voda a ja nemužu přijit na to kde a koukal jsem že asi nebude jednoduchy to vyndat.....jo a mam tu větší

Uživatelský avatar
baron73
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 05.10.2007 23:08
Bydliště: Mutěnice

Re: demontaž nadobky pro ostřikovače

Příspěvek od baron73 »

FeryBo píše:ahoj mam dotaz,jak je složity vyndat nadobku pro ostřikovače???nějde mi mizi voda a ja nemužu přijit na to kde a koukal jsem že asi nebude jednoduchy to vyndat.....jo a mam tu větší
ahoj tekla me taky a bylo to kolem motorku,ten je uplne vespod,dostanes se na motorek kdyz oddelas na leve strane zepredu kousek podbehu,tak 2 sroubky a vyhnes ho kousek do boku,pokud chces vydelat nadobku tak musis zdelat predni naraznik a ses tam.Ale bude to urcite motorkem.

pivo231
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 15.06.2008 14:35
Bydliště: Rakovník až Slaný

Re: demontaž nadobky pro ostřikovače

Příspěvek od pivo231 »

FeryBo píše:ahoj mam dotaz,jak je složity vyndat nadobku pro ostřikovače???nějde mi mizi voda a ja nemužu přijit na to kde a koukal jsem že asi nebude jednoduchy to vyndat.....jo a mam tu větší
Mě taky mizela a taky jsem ji chtěl vyndavat. Vyndavá se spodem od kola.

Sundej kolo, plastovou vložku v blatníku a hned uvidíš na skoro celou nádržku. Mě to teklo kolem kolínka u motorku. Teplem stahovací páska to vyřešila ;)
Passat 2002, TrendLine, 1.9TDi, 96kW PD (AVF,FRK)

Uživatelský avatar
nexter
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 374
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Pardubice, Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: demontaž nadobky pro ostřikovače

Příspěvek od nexter »

Já to dělal včera, měl jsem povysazenej motorek, tak jsem ho tamnacpal zpátky, vývod z něj k hadičkám jsem objel samovulkanizační páskou a je klid :) A jde to i bez sundávání kola... :wink:
VWýchodní Čechy / Praha

Uživatelský avatar
FeryBo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 21.06.2008 20:42
Bydliště: Chodov u KV

Re: demontaž nadobky pro ostřikovače

Příspěvek od FeryBo »

mě to teče víš,vypada to že tam jak se spojujou ty dvě nadobky,no ale ještě jsem se k tomu pořadně nedostal :oops:

Alesek07
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 23.06.2008 16:22
Bydliště: Pce

Re: demontaž nadobky pro ostřikovače

Příspěvek od Alesek07 »

Tak jsem se včera díval také na nádobku, pač se mi ztrácela voda (a docela dost) a nádržka byla prodřená v místě kontaktu s nasávačem intercolleru.Zalepil jsem ji pomocí tavného lepidla tak to snad vydrži a ten nasávač jsem take trochu upravil.Jsem rad že nádobka nemusela ven, že tam byl jeden šroubek s opravdu blbím přístupem 8O .

Uživatelský avatar
Sundee
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 03.03.2008 20:31
Bydliště: Slovensko, Zilina, Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

Re: demontaž nadobky pro ostřikovače

Příspěvek od Sundee »

no ale aby ferybo dostal odpoved :

treba dat dole koleso potom podbeh... su tam dokopy tri sroby jedna niekde v strede.. druha zospodu a druha z vrchu od motora...
naraznik tusim netreba davat dole.. lebo ju aj tak musis vybrat smerom ku kolesu
Jezdit nejrychleji neznamená nejstylověji - LOW CRUISIN'

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“