Passat B6-převodovka EYF

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
74black
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 16.02.2009 17:26

Passat B6-převodovka EYF

Příspěvek od 74black »

Potřebuji názor na opravu převodovky Passat B6 96 KW Tiptronic. Při couvání vypadává. Je možná oprava nebo je lepší výměna?

Uživatelský avatar
milda.23
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 10.05.2008 11:10
Bydliště: Vysočina :)

Re: Passat B6-převodovka EYF

Příspěvek od milda.23 »

Mam tu samou kod EYF si takhle jednou jedu do Brna sjedu z dálnice začne mi to pocukávat, tak si říkám vyřídím si co potřebuji a zajedu k Rossovi třeba tam bude jen málo oleje atd atd. Zaparkuji před rosem jdu k přijímacímu technikovi, sepíšeme to atd. Pane tak nám zajeďte do garáže mrknem na to :) sednu do auta dám zpátečku a ejhle :) křup cvak křup a nic s řadičkou nejde hnout na displeji vykřičník, tak jdu za ním že už asi ani do té garáže nezajedu. Dotáhl diagnostiku-probléb-chyba nespecifikovatelná výměna převodovky. :) Jsem se ho ptal na kolik ta sranda vyjde a cca před rokem mi řekl 136000 s prací říkám hmmm to asi ne. Tak jsem volal do Znojma měl jsem to ještě v záruce odtáhl to típek a dostal jsem novou EYF. A to je má zkušenost kdybych měl kupovat novou tak bych se z toho asi p..... :) :) :)

Trek Usa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 06.10.2007 18:21
Bydliště: Sever čech

Re: Passat B6-převodovka EYF

Příspěvek od Trek Usa »

Ahoj, teď jednu převodovku se stejným kodem opravujeme a není to zase takový problém, jen je na tom hodně hodin, pán si zprvu přivezl převodovku jinou, ale ta byla prasklá, tak dáváme do kupy tu jeho. Jsou v ní jen lamely K.O. oprava vyjde asi na 45000kč On si koupil starší za 15000kč a ta byla totál....

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“