pašík občas nejede

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
borsak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 23.02.2009 16:33

pašík občas nejede

Příspěvek od borsak »

Prosím o orientační radu,zakoupil jsem pašíka B5 combi r.v98 1,9TD 81kw a problem spočívá v tom že otáčky vyskočí na 1200ot. začne problikávat žhavení a pedál plynu nereaguje výf.kouř normál(nehulí), i když vypnu a zapnu klíček tak prostě nejede. Nestalo se mě to po prvé tak že se vyčistilo turbo,filtry,vaha vzduhu. Na počítači se nic nevykazuje, žádná chyba. Když jsem to odstavil a po 2dnech rozjel tak si broukal tak 1500km a zas na novo. Vypozoroval jsem že se mě to stává při podřazování,Žádná agresivní jízda.Předem díky za odezvu.

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pašík občas nejede

Příspěvek od Currahee »

borsak píše:Prosím o orientační radu,zakoupil jsem pašíka B5 combi r.v98 1,9TD 81kw a problem spočívá v tom že otáčky vyskočí na 1200ot. začne problikávat žhavení a pedál plynu nereaguje výf.kouř normál(nehulí), i když vypnu a zapnu klíček tak prostě nejede. Nestalo se mě to po prvé tak že se vyčistilo turbo,filtry,vaha vzduhu. Na počítači se nic nevykazuje, žádná chyba. Když jsem to odstavil a po 2dnech rozjel tak si broukal tak 1500km a zas na novo. Vypozoroval jsem že se mě to stává při podřazování,Žádná agresivní jízda.Předem díky za odezvu.
Máš nejspíš problém s poťákem v pedálu plynu. Nejdřív zkontroluj konektor u pedálu a prostříkni ho kontoxem. Pokud to nepomůže, budeš ho muset vyměnit 8)
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“