Motor 2.5 TDI

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Barislav
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 21.11.2014 19:10

Motor 2.5 TDI

Příspěvek od Barislav »

Ahoj kluci mam problem motor mi v nízkých otáčkách někdy lehce poškubuju vubec nevim čím to muže být auto stejně povezu do servisu tak bych se chtěl jenom zeptat at vím na co se připravit je to Passat 2.5 TDI 120 KW moc děkuju za rady

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Motor 2.5 TDI

Příspěvek od trhac »

To může dělat palivo,čerpadlo,vačky,nějakej snímač a nevim co ještě.Chce to diagnostiku a třeba budeš chytřejší

Barislav
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 21.11.2014 19:10

Re: Motor 2.5 TDI

Příspěvek od Barislav »

Tak jsem byl před pár dny v servisu na diagnostice a všechno je ok a kontrolovalo taky vstřiky tlaky a tak dale a všechno je v pohodě doporučili mi aditivum do nafty že jsem pry nabral někde špatnou naftu ale celou nadrž s aitivi jsem už vyjezdil a furt je to skoro to same je to lepší ale furt to neni ono myslíte když budu davat dal aditiva tak to bude v pořádku nebo bude problem někde jinde prosim poradte kdo už to řešil moc díky za další info

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Motor 2.5 TDI

Příspěvek od trhac »

Jestli si natankoval nějakou špatnou naftu tak ještě vyměň paliváč

Uživatelský avatar
pipek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolín

Re: Motor 2.5 TDI

Příspěvek od pipek »

Ahoj,měl jsem to samé a byla špatná lamela i setrvák.

Milda225
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 16.04.2011 23:38

Re: Motor 2.5 TDI

Příspěvek od Milda225 »

Zdar, prosím Vás, je tu někdo, kdo by věděl co je s autem, když netáhne? Z ničeho nic při cestě přestal bez ničeho táhnout, jako když prostě vypnete turbo. Nechal jsem ho udělat, takže turbo je nové, vyměnil jsem čidlo tlaku v turbu, které ukázala diagnóza že je v háji, prošel všechny hadice jestli nejsou prasklé a nic, pořád nejede. Víte někdo co s tím?Jde o motor 2,5 V6, 110kw,passat 4x4 a vačky jsou OK :sorry:

Barislav
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 21.11.2014 19:10

Re: Motor 2.5 TDI

Příspěvek od Barislav »

pipek píše:Ahoj,měl jsem to samé a byla špatná lamela i setrvák.
Ahoj a jak jsi to vyměnil tak bylo všechno v pořádku jo? A na kolik tě cca vyšla oprava jestli se můžu zeptat. Jinak díky za info

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Motor 2.5 TDI

Příspěvek od trhac »

Pokud ti spojka neklouže nebo nedělá nějakej botdel jako třepání tak ju vůbec neměň a dej tam ten filtr

Barislav
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 21.11.2014 19:10

Re: Motor 2.5 TDI

Příspěvek od Barislav »

trhac píše:Pokud ti spojka neklouže nebo nedělá nějakej botdel jako třepání tak ju vůbec neměň a dej tam ten filtr
No spojka je dobrá neprokluzuje vubec no ja tedy skusim ještě ten filtr právě mi to přijde divne že to děla jenom při cca 1800 otáčkách začne to lehce škubat ale jak se šlápne na ply tak je v všechno v pohodě nebo jak se jede ve vyších otáčkách tak je to taky v pohodě a rozjezdy jsou taky v pohodě ja už fakt nevim co stím dignostika čistá a nechával jsem měřit aji tlaky a taky ok jo a děla to jak je auto zahřáte na provozní teplotu jinak jak je studene tak ne je to fakt divné jinák děkuju za informace kdo už to řešil díky moc chlapi

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“