vymena prvodovky 5rychl. za 6rychlosti

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: vymena prvodovky 5rychl. za 6rychlosti

Příspěvek od steve »

Ano to sice najezdi ale ptal jsi se nekdy taxikařu jak jsou s temato passatama spokojeny,nekdo jo nekdo ne , Jak jsem již řekl NIC osobne proti 6tikvaltum nemam,jen jsem upozornoval že je po nich schanka a moc nejsou a že je 5tikvalt levnejši na shaneni a přečti si nejdřiv moje přispevky :wink:, jinak je prave toto nejhorši že maji najeto 500-600 tiskm , a to skoro všechny auta, dřiv jsem auta překupoval tak vim co mluvim, všichni si mysli že maji najeto 160tiskm , přitom ty auta maji najeto 300-400tkm, mysliš že ten kdo si kupuje novy auto až na par vyjimek nalita 15tikm za rok :roll: NE najede kolem 100tkm kor v Nemecke dalnični siti a spočitej si to za 3-4roky, mysliš si že když koupiš 2001 že ma najeto 200tiskm :| to určite,maš na bazaru B6 2006 s 200tkm :mrgreen: každy si mysli že ma najeto to co tam ma namotane a pak tady vidiš auta v bazaru třeba s 360tiskm original a jsoú v lepšim stavu než nekteři kdo maji na Tachometru 160tkm , je to na dlouhy povidani a nic proti vašim autum nemam, jen se snažil poradit ale vy rady nepotřebujete :wink: Mej te se a jak ŘEKL (Pan nikdo -jak se mu řika v RALLY sportu), me stači tři kvalty a pořadny kroutici moment :mrgreen:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: vymena prvodovky 5rychl. za 6rychlosti

Příspěvek od proche77 »

Steve golf II píše:Ano to sice najezdi ale ptal jsi se nekdy taxikařu jak jsou s temato passatama spokojeny,nekdo jo nekdo ne , Jak jsem již řekl NIC osobne proti 6tikvaltum nemam,jen jsem upozornoval že je po nich schanka a moc nejsou a že je 5tikvalt levnejši na shaneni a přečti si nejdřiv moje přispevky :wink:, jinak je prave toto nejhorši že maji najeto 500-600 tiskm , a to skoro všechny auta, dřiv jsem auta překupoval tak vim co mluvim, všichni si mysli že maji najeto 160tiskm , přitom ty auta maji najeto 300-400tkm, mysliš že ten kdo si kupuje novy auto až na par vyjimek nalita 15tikm za rok :roll: NE najede kolem 100tkm kor v Nemecke dalnični siti a spočitej si to za 3-4roky, mysliš si že když koupiš 2001 že ma najeto 200tiskm :| to určite,maš na bazaru B6 2006 s 200tkm :mrgreen: každy si mysli že ma najeto to co tam ma namotane a pak tady vidiš auta v bazaru třeba s 360tiskm original a jsoú v lepšim stavu než nekteři kdo maji na Tachometru 160tkm , je to na dlouhy povidani a nic proti vašim autum nemam, jen se snažil poradit ale vy rady nepotřebujete :wink: Mej te se a jak ŘEKL (Pan nikdo -jak se mu řika v RALLY sportu), me stači tři kvalty a pořadny kroutici moment :mrgreen:
čau Steve,maš naprostou pravdu,take sem koupil pašika 02 a bylo mi řečeno poctivejch 160tkm,pak sem si nechal vyjet historii vozu a úaměv byl ten tam,406tkm, :? 8O jediny co borec od začatku dělal je,že měnil po 10tkm,a měl pravidelnej servis,to auto kdyby ste viděli,nikdo by neřekl,že to ma najeto,vše puvodni a jako novy,staral se a to mě spadl kamen ze srdce,nikdy neviš co kupuješ,nikdy se nechlubte kolik to ma najeto,bo to nemusi byt pravda :wink: :wink:

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“