Zvysenie podvozku

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Zvysenie podvozku

Příspěvek od ameron »

Zvysoval ste niekto uz podvozok? Potrebujem nejake prakticke poznatky.
Hladal som na nete ale mota sa to vsetko o tom istom.
Nasiel som nejake temy kde sa to okrajovo riesilo aj tu, ale potrebne info som nenasiel.

Existuje nejaky stavitelny podvozok pre zvysovanie podvozku? Teda tak ze to nevylucuje
aj znizenie :-)

Zatial rozmyslam aspon o podlozkach pod zadne tlmice:

http://weitec.cz/default.asp?pgid=1166&iMain=1166" onclick="window.open(this.href);return false;
http://weitec.cz/default.asp?pgid=1884&iMain=1166" onclick="window.open(this.href);return false;

mate ich niekto a mozete to doporucit, pripadne je niekde lacnejsia varianta (ta cena sa mi vidi dost vysoka za dve podlozky)?
Chcem mat z toho VW Allroad :-).

Uživatelský avatar
klimbik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 653
Registrován: 18.03.2008 12:25
Bydliště: OstraVWa

Re: Zvysenie podvozku

Příspěvek od klimbik »

tusim ze jsou to vyhozene prachy. nekdo tu delal z tvrdeho silikonu asi centimetr vysokou podlozku dozadu, ktera zvedla auto o 3cm tusim. nevim kdo to byl, ale prodaval to myslim za par stovek. takze kdyz by se udelaly polovicni, tak by ti to stacilo a cena bude tak petinova. bylo to ale jenom na zadni, snad na prdni bude pasovat to same
moje instruktážní videa!
-->EGR-OFF na AFN 81kw
-->EGR-OFF na BLS 77kw
-->MAF-OFF
-->dvojitá koncovka výfuku
-->čištění a kontrola žhavičů

pokud se vám líbily, nezapomeňte lajkovat! :)

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zvysenie podvozku

Příspěvek od ameron »

Ale ja mam zadne pruziny na tlmici - je to synchro.
ak ste si to niekto robil sam ozvite sa pls :-), nechcem ist metodou pokus omyl.
Mam moznost si to nechat vytocit zo silonu, ale potreboval by som nejake skusenosti ako to dat spravit pripadne nejake rozmery a tak. Ze to su vyhodene money viem, lebo mne to spravia za flasku len neviem tie rozmery a zase sa mi nechce rozoberat zadne ramena aby som vybral tlmic nasledne z neho stiahol pruzinu a zistil ze som to nafigu vymyslel :-)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“