Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Táhne doprava
PříspěvekNapsal: 25.03.2009 16:19 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

11.12.2008

243

Krupka u Teplic

Luda píše:
auto nepřibrzďuje.Kdyby byly špatný ty silentbloky na nápravě tak by to snad geometrie poznala nebo ne?

Tohle bych, že geometrie nepozná. ještě mě napadnul ohlý tlumič.

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 25.03.2009 20:44 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

110

České Budějovice

Ohlý tlumič?a to poznám jak,když pohledem je ok?Každej jinej passat ve kterém sem jel měl jakoby středovou polohu řízení ve prostřed,prostě když se malinko zatočilo doleva nebo doprava tak volant se vrátil doprostřed a u mě tato poloha funguje taky jenom když mám mírně zatočený kola doprava.Ja už jsem z toho neštastnej,určitě to bude nějaká blbost nebo fakt nevím.

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 25.03.2009 21:40 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

11.12.2008

243

Krupka u Teplic

Luda píše:
Ohlý tlumič?a to poznám jak,když pohledem je ok?Každej jinej passat ve kterém sem jel měl jakoby středovou polohu řízení ve prostřed,prostě když se malinko zatočilo doleva nebo doprava tak volant se vrátil doprostřed a u mě tato poloha funguje taky jenom když mám mírně zatočený kola doprava.Ja už jsem z toho neštastnej,určitě to bude nějaká blbost nebo fakt nevím.

zajímavý, určitě bych skouk ty tlumiče i zadní, a mě to táhlo kvůli ohnutý nápravě , ale zadní. Dělalo to strašnej bordel.

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 26.03.2009 21:26 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

110

České Budějovice

To mě taky napadlo,ale jak změřit zad nápravu?geometrie vyšla dobře,ale dá se tomu věřit?Měl si jí hodně ohlou nebo jak si na to přišel?

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 27.03.2009 20:20 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

11.12.2008

243

Krupka u Teplic

Luda píše:
To mě taky napadlo,ale jak změřit zad nápravu?geometrie vyšla dobře,ale dá se tomu věřit?Měl si jí hodně ohlou nebo jak si na to přišel?

Tak bylo to vidět vizuelně, ale taky mi to táhlo do strany uplně , že to ani nedrželo stopu narovině.

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 16.06.2011 00:41 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.05.2010

1749

Praha

Hele sory, že se sem cpu s GIV, ale mám takový dotaz. Byl jsem na technický a druhý den se mi základní poloha volantu posunula tak o 2-3 cm víc doprava. Auto ale nikam netáhne, brzdí normálně. Zkoušeli jsme to prohlížet, zda se s něčím na předku nehnulo jak to tam páčil na technický, ale vše ok. Kola mám nový a pak jsem je nechal znova vyvážit a nic. Asi je zkusím přehodit zezadu dopředu, ale pochybuju, že to pomůže. Nesetkal se někdo s něčím podobným?

ex: Škoda Felicia Combi 1.6

PříspěvekNapsal: 15.12.2011 13:23 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

14.10.2010

107

Karlovarský kraj

Taky se připojuji do diskuze. Včera jsem zjistil, že mi auto táhne doprava. Mám ho teprve týden, takže nevím co a jak. Mám servisku, kupované v CZ, jeden majitel a veškeré faktury a servisy u VW Autocentrum Elan Teplice. Před prodejem tam dali nové zimní pneu, tak je zkusím vyměnit a doufám, že v tomto je zakopaný pes. Jinak hodlám postupovat od jednodušímu k těžšímu. Začnu kolama, pak geometrií a pak ramena čepy atd atd.

PříspěvekNapsal: 19.01.2012 15:23 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

03.09.2010

109

Kopřivnice

Taky s epřipojuji k diskuzi , auto mi znacne zacalo tahnout do prava , mam nove ramena, homokloub a komopletni brzdy Jedina zavada co jsem zjisti byla ta ze mam šišate predni gumy( uz jsou stare) To zpusobuje ze se volantr třepe ale nikoliv ze by to tahlo do strany.Vymenim gumy a dam vedet jak to dopadlo, ale na 80procent vsaziím na zatuhly trmen nebo seklou destičku při rozjezdu to obcas zapíska jako by se o nej třela. Zčeknu a dam vedet Dejv

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 08.02.2012 20:03 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

15.01.2008

19

Řeším to taky, výměněná sada ramen, třetí sada pneu a disků, po geometrii, stále, sice mírně, ale táhne doprava. Úvaha kluků co mi dělají sbíhavost ohlá těhlice, nebo tlumič. Ještě proberu ty silentbloky na nápravě. Mám podezdření, že mi s autem mladý někde skákal. Plecháče, které jsem tam měl byly do elipsy.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]