Nevím si rady..Plaes přední náprava

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
deiwis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 28.06.2008 02:02
Kontaktovat uživatele:

Nevím si rady..Plaes přední náprava

Příspěvek od deiwis »

Zdravím klubáky...prosím o radu nebo některýho klubáka,který má zkušenost stímto problémem..Když jsem sjížděl z dálnice začalo se na pravým kole ozývat divné pazvuky(kovový) Docala se to do večera jízdou zhoršilo o dost..Měli jsme to na zvedáku a poloosa nejeví žádnou vůli a myslím si ,že to je kinetický kloub?Předběžně jsem volal k Loudovi na cenu na poloosu ,protože druhovýrobu nedělají.Jen origo a z ceny jsem si sedl na zadek..Cena za poloosu je 19000tis a za repasi 13000tis.Kineták stojoí 3tis..Zvuk je při zrychlení menší a při brždění menší..A na levou stranu je zvuk horší než na pravou...Zvuk je ,jak kdyby na pravým kole něco prostě dřelo...Nesetkal jste se stím někdo..díky moc za odpoved.. :roll:

Uživatelský avatar
Misicek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 18.02.2008 13:16
Bydliště: PlaVWeČ- - Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevím si rady..Plaes přední náprava

Příspěvek od Misicek »

spis bych rekl ze to bude lozisko ... a to zjistis nejlip za jizdy .. ze treba v kilu zatocis prudcejiv levo a kdyz prestane hucet tak je to leve lozisko .. a naopak ..
Jezdim pomale na plyn moc nešlapu... ale říkejte to policejnimu radaru)

Uživatelský avatar
deiwis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 28.06.2008 02:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevím si rady..Plaes přední náprava

Příspěvek od deiwis »

No ložisko to možná bude,ale rozlomený...protože to nehučí ,ale pěkně dře,ale Kovově..V úterý to rozděláme a pokusíme se o nemožné :( ale díky..

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“