hucení serva

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
haikee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.07.2008 16:07
Bydliště: ČR

hucení serva

Příspěvek od haikee »

Ahoj, pri lehkem zatoceni slysím jak huci servo, kdyz zatocim vic skoro plny rejd tak to huci o to vice, co s tim muze byt? normalne plny rejd netocim, ale ted jsem to zacal pozorovat vice kdyz uz to dela i pri lehkem zatoceni. poradite?
Nevim jestli to nema spojitost s tim ze jsem mel v nadobce kapaliny nad maximum tak jsem odsal aby bylo mezi ryskama - ( ale to tak cca pred mesicem) teda pokud se to meri tak ze se to zasroubuje a pak vysroubuje a vidim kde kapalina saha, nebo se jen vicko s merkou polozi a vytahne .

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: hucení serva

Příspěvek od majkl1 »

Nejprve by stálo za to vyměnit kapalinu. :roll:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: hucení serva

Příspěvek od ameron »

haikee píše:Ahoj, pri lehkem zatoceni slysím jak huci servo, kdyz zatocim vic skoro plny rejd tak to huci o to vice, co s tim muze byt? normalne plny rejd netocim, ale ted jsem to zacal pozorovat vice kdyz uz to dela i pri lehkem zatoceni. poradite?
Nevim jestli to nema spojitost s tim ze jsem mel v nadobce kapaliny nad maximum tak jsem odsal aby bylo mezi ryskama - ( ale to tak cca pred mesicem) teda pokud se to meri tak ze se to zasroubuje a pak vysroubuje a vidim kde kapalina saha, nebo se jen vicko s merkou polozi a vytahne .
meria sa tak ze sa zasroubuje a vysroubuje

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“