dotazy k problemum s pasikem

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
peta2010
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 11.05.2009 22:25

dotazy k problemum s pasikem

Příspěvek od peta2010 »

Ahoj vsem jsem cersvy vlastnik Pasika a misty celkem nevim jak dal. Predtim jsem mel Golfika a byl jsem hodne spokojen tak ted to potrebuji vychytat abych na tom byl podobne....
Mam nasledujici problemy.
Za prve jsem byl v serise a prislo se na to ze jsou blbe nektere cepy na predni naprave. Podle doporuceni servisu mi bylo doporuceno vymenit vse.....Jak jsem zjistoval tak origo je plus minus za 20 tis.... v Kelly maji plus minus za 14 tis. znacka Febi.
Jinak teda k tomu je potreba i tlumice a to hned vsechny ctyri. Pry se to meni i s nejakyma prachovkama a dojezdama?!
Celkem cena pomerne rana.
Jinak jedna se o rok 98, kombika a motor tam je 81 kw - TDI.....
Proto bych prosil o radu jak to co nejrozumeji opravit , pripadne kde koupit dily za rozumnou cenu.
Koukal jsem i na aukro - dilu je tam dost ale nekdo mi povidal ,ze pry teda jsou to vetsinou polske sunty a pry nad tim nemam ani uvazovat.
I kdyz jsem tam narazil na stranku kde teda komplet sada je za 6 tis. a pry je to nemecka s tri letou zarukou tak fakt nevim teda.

Zatim diky vsem za reakce....

Uživatelský avatar
kenyacek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 26.08.2008 09:39
Bydliště: Někde na Jížní Moravě poblíž Vyškova se pohybuju

Re: dotazy k problemum s pasikem

Příspěvek od kenyacek »

No já jsem narazil na Aukru i na novou sadu za 3500,- :mrgreen: :mrgreen: takže jsem se jenom pousmál :mrgreen: Jinak kontaktuj uživatele Meggy ten by ti to mohl dodat, cena tuším tak 10 000,- a kvalitní značka.
Co dělá lenochod, když hoří les? Hoří taky

kelly01
Profík
Profík
Příspěvky: 973
Registrován: 12.01.2008 21:08
Bydliště: Přerov

Re: dotazy k problemum s pasikem

Příspěvek od kelly01 »

Za Swagy(i s materiálem a podkovama) z Elitu jsem před týdnem platil 9999,- vč DPH.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“