skřípání v přední nápravě

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
markus721
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 26.04.2009 10:36

skřípání v přední nápravě

Příspěvek od markus721 »

Ahoj chlapy koupil jsem si pašíka B5 r.v.1999 81kw. Mám problém s přední nápravou když stojím na místě a zatočím volantem, nebo při průjezdu zatáčkou když se auto zhoupne jsou slyšet z přední nápravy nepříjemné zvuky, nebo stačí když jen vylejzám z auta a mírně se auto pohne, tak šílený skřípání, lezl jsem pod tim, zloušel jsem kde to vrže ale na nic jsem nepřišel. Myslel jsem že to bude stabilizátor na tom gumovém uložení ale to jsem prostříkal a tím to není. může to být třeba tlumičema? komplet náprava je měněná před cca10000km. A další věc na co se chci zeptat. Při průjezdu pravotočivou zatáčkou se mi pašík mírně začne chvět, jako takové vrnění do karoserie. . .jako kdyby možná silenblok na motoru nevím nemám zatím žádné zkušenosti. . . . děkuju moc za rady. . .LUBÁK

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: skřípání v přední nápravě

Příspěvek od proche77 »

super,mam stejny vuz a děla mi to to stejne,tlumiče mam nove cca20tkm,včetně uloženi,myslim si,že by to mohly dělat ty spodni ramena,když mam totiž auto na heveru,tak žadny zvuky nejsou slyšet,kolo neni zatiženy :roll: kdo poradi,budu měnit ramena,tak pak dam vědět,třeba to bude tim.

Uživatelský avatar
tinky_linky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 372
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ceske budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: skřípání v přední nápravě

Příspěvek od tinky_linky »

jsou to urcite spatny ramena

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“