Stavitelný podvozek B5

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
caprisek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 29.01.2008 19:08
Bydliště: Ostrava

Stavitelný podvozek B5

Příspěvek od caprisek »

Zdravím všechny klubáky, chtěl bych se vás zeptat jestli máte někdo skušenosti se stavitelným podvozkem na B5ku Variant. Zrovna stavím barák a tak můj chudák dostáva dost zabrat, respektive náprava. Nedávno jsem se bavil s jedním klubákem a ten mi poradil, že lepší než kuvovat tlumiče a pérování je lepší koupit stavitelný podvozek. Takže co vy na to?

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Stavitelný podvozek B5

Příspěvek od svanco »

vyjde to určitě líp jak ti známy řek

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stavitelný podvozek B5

Příspěvek od Chudej student »

Zalezi na tom jestli to chces snizit nebo zvedat..stavitelny podvozek neni vetsinou o tom ze mas standartni seriovou vysku a on umoznuje jit jak nad ni tak pod ni..vetsina je pod ni..tzn ze mas nizeni od -35mm do dejme tomu -75mm...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Stavitelný podvozek B5

Příspěvek od pepanos »

Já jsem někde zahlídl přídavné odpružení na zadní nápravu,
V kostce se jedná asi o to,že pokud máš standartně naložený auto,tak se nic neděje,ale pokud ha naložíš víc ,tak pri dalším stlačení tvého orig,odpružení přebírá odpružení vozu to přídavný.Je to tvrdá kratší pružina,která se montuje dovnitř tvé orig pružiny.Někde jsem to zahlídl i s obrázkem ale teď v rychlosti jsem našel jen tohle

http://www.tzservis.com/cenik_2009_hv_maloobchod.pdf

Uživatelský avatar
caprisek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 29.01.2008 19:08
Bydliště: Ostrava

Re: Stavitelný podvozek B5

Příspěvek od caprisek »

Chudej student píše:Zalezi na tom jestli to chces snizit nebo zvedat..stavitelny podvozek neni vetsinou o tom ze mas standartni seriovou vysku a on umoznuje jit jak nad ni tak pod ni..vetsina je pod ni..tzn ze mas nizeni od -35mm do dejme tomu -75mm...

No abych řekl pravdu, ani snižovat a ani zvyšovat bych to moc nechtěl. Jde mi spíš o výměnu tlumičů. Byl bych radši kdyby ta víška zůstala tak jak to je, ale zase na druhou stranu, ten zadek by se zvednout trochu mohl.

Uživatelský avatar
AlešB5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 09.02.2009 11:59
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Stavitelný podvozek B5

Příspěvek od AlešB5 »

tak to už tu řešili jedná se o pneuvaky vkládané do zadních pružin ty se nafouknou na pozadovanou tvrdost a tlumiče přetěžováním netrpí

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“