Strediaci kruzok na alu kolo.

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
strano
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 15.12.2007 15:59

Strediaci kruzok na alu kolo.

Příspěvek od strano »

Stratil som strediaci plastovy kruzok s alu kola. V penuservise mi vraveli ze je to aby to kolo neustrihlo srouby. Moze sa to stat, alebo je to len kvoli tomu aby sa lepsie nasadilo koleso?

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Strediaci kruzok na alu kolo.

Příspěvek od Flico »

strano píše:Stratil som strediaci plastovy kruzok s alu kola. V penuservise mi vraveli ze je to aby to kolo neustrihlo srouby. Moze sa to stat, alebo je to len kvoli tomu aby sa lepsie nasadilo koleso?
je to tam z duvodu aby to kolo slo na vic velikosti stredovejch der na naboji kola kdyz je vetsi neni tam krouzek nebo je mensi atd , pokud ho tam nemas kolo se bude povolovat takze ho hlidej at ti fakt neulitne a ty krouzky jdou bud objednat u vyrobce kola nebo nechat za cca 60 korun vytocit ze silonu

Uživatelský avatar
live69
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 26.11.2008 23:17
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Strediaci kruzok na alu kolo.

Příspěvek od live69 »

což povolovat se nebude to na to nemá vliv, aspon sem to nikdy teda nepostřehl, ale většinou se stávalo že to dělalo bez kroužku bordel! házelo to, vybrovalo atd... Jinak ti ho vytočí ze silonu každý šikovný soustružník to jo no :lol:

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Strediaci kruzok na alu kolo.

Příspěvek od ameron »

strano píše:Stratil som strediaci plastovy kruzok s alu kola. V penuservise mi vraveli ze je to aby to kolo neustrihlo srouby. Moze sa to stat, alebo je to len kvoli tomu aby sa lepsie nasadilo koleso?
Je to tam len na to aby ti koleso sadlo presne na stred. Inak by ti pri rychlostiach nad 110kmh pekne vibrovalo cele auto. Ja som to raz nedal na koleso a bolo to strasne :-). Inak s tym ustrihavanim sroub som to nejako nepochopil je to nejaka blbost.

Uživatelský avatar
Jindras130
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 29.05.2008 19:43
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Strediaci kruzok na alu kolo.

Příspěvek od Jindras130 »

BLBOST TO NENI.....kamarak nasadit na Golfa IV novy kola a vyrazil bey stredovejch kroužků a co se nestato.........první retardér a pravé přední kolo si to mastilo do vedlejší ulice :D :D :D Já jsem si je taky nechal tytocit na soustruhu a super!!!
Jindras130

živočich
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1387
Registrován: 07.07.2009 22:33
Bydliště: Žďár nad Sázavou a kósek k tomu

Re: Strediaci kruzok na alu kolo.

Příspěvek od živočich »

Ale dávají se jen na kola kde je uchycení šrouby a na kolech které je chyceno matkami to není,
podložky se davají pro jednoduší nasazení,a kdyby to podložky vystředovaly tak šrouby nebo matky nemusí mít kužel.
pouze můj názor
Zdraví a sílu najdeš ve VW

Uživatelský avatar
Jindras130
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 29.05.2008 19:43
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Strediaci kruzok na alu kolo.

Příspěvek od Jindras130 »

TAK TO ZKUS A UVIDIS....... :? JA MAM ŠROUBY S KUŽELEM A MUSEL JSEMTAB DAZ KROUŽKY PROTOZE OD 140KM/H SE NEDALO JET A TO JSEM TY KOLA UTAHOVAK KŘÍŘEM A PO KOUSKÁCH A STEJNE NA PÍ..!
Jindras130

Uživatelský avatar
proche77
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 16.12.2008 18:13
Bydliště: pozořice JICH MoraVWy

Re: Strediaci kruzok na alu kolo.

Příspěvek od proche77 »

taky mi to děla :( ,zna někdo okolo brna nějakyho kroužkařa :lol: :?:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“