Pevný sportvoní podvozek

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Luko.V
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.02.2009 23:58

Pevný sportvoní podvozek

Příspěvek od Luko.V »

Ahoj všem. Na svého Pašíka 1.8T s kolama 17", gumy 225/45 mám v plánu pořídit sportovní podvozek. Podobné téma jako snížení atd. už tady na foru jsou ale odpověd na mou otázku jsem nenašel. Mám na výběr KW35mm - 15000Kč, Supersport40mm - 9500Kč a Weitec30mm - 12000Kč. Vše německá výroba, nechci žádného kšunta :). Platí i tady, že nejdražší se rovná nejlepší?? Původně jsem chtěl jen pružiny ale jelikož tlumiče jsou původní a mají najeto 180tisíc Km tak asi pořídím komplet. A proto se ptám, má někdo na Paštice některý z těchto podvozků nebo i jiný? Nemám zatím se snižováním žádné zkušenosti, ocenil bych nějaké postřehy.... Je těžká montáž atd... Předem děkuji za odpovědi. Přeji hezký den. Paštikář
VW Passat 1.8T, 110Kw, Highline

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Pevný sportvoní podvozek

Příspěvek od rapid.direct »

Zrovna řeším to samé...nejdřív ti ale poradím (tak jak bylo porazeno mně), aby si koupil stavitelnej.....Weitec je prý tvrdej, Supersport je za ty prachy asi ta nejlepší varianta no a KW to je značka a spojkojenost, proto taky ta cena.... jaký podvozky se nedoporučujou je prý Vmaxx a Streetline....

Prodávám jak jsem nakoupil, tak ti to snad pomůže :wink:

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Pevný sportvoní podvozek

Příspěvek od rapid.direct »

Mimochodem kdo mi najde na internetu (nejlíp ebay) prodávat Supersport štelovák na 3BG Variant 2,5tdi má u mě velkýýýýý plus....ne teď vážně....nemůžu ho nikde sehnat....pomůže někdo ?

Luko.V
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.02.2009 23:58

Re: Pevný sportvoní podvozek

Příspěvek od Luko.V »

O.k, díky za tip. A co podvozek od výrobce JOM? Našel jsem ho za velmi zajímavou cenu, dokonce stavitelnej ale kvalita asi nic moc... Nevím co s tím. Jinak lepší stavitelné se pohybují od 20 do 35 tisíc, to už jsou docela pálky. No jo ale za kvalitu se asi musí platit :)
VW Passat 1.8T, 110Kw, Highline

komin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 11.03.2008 11:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pevný sportvoní podvozek

Příspěvek od komin »

Ja mam KW variantu1 a spokojnost nadmieru. :wink:

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Pevný sportvoní podvozek

Příspěvek od rapid.direct »

JOM ne.....ten s tou kvalitou prý pokulhává.... :?

Luko.V
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.02.2009 23:58

Re: Pevný sportvoní podvozek

Příspěvek od Luko.V »

Takže buď KW varianta 1 nebo Supersport, jinak to nevidím. Škoda, že se na tom člověk nejprve nemůže povozit, vyzkoušet, porovnat, takhle je to jako kupovat zajíce v pytli 8O
VW Passat 1.8T, 110Kw, Highline

Luko.V
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.02.2009 23:58

Re: Pevný sportvoní podvozek

Příspěvek od Luko.V »

Ještě se chci zeptat, proč Ti byl doporučenej stavitelnej? Nehodlám s ním nějak štelovat.... A je jednou tak dražší než pevnej. Přijde mi to zbytečné.... Vím, že třeba někdo to ocení, třeba když jezdí po polních cestaách atd., ale já to asi nevyužiju 8)
VW Passat 1.8T, 110Kw, Highline

Uživatelský avatar
Petřík
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3894
Registrován: 22.04.2008 20:21
Bydliště: LoW Ride City

Re: Pevný sportvoní podvozek

Příspěvek od Petřík »

Luko poradim ti aso takle KW1 je nejtvrdsi co existuje :) ale kvalita super ...Supersport kvalita horsi preso t dobra ale komfort lahoda na cem sem za tim jel :)

To kwcko je fakt sila ve stelovaku VR1
GTI16v / OEM+ / VWgroup ♥

Uživatelský avatar
Adham
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2735
Registrován: 30.12.2007 13:33
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pevný sportvoní podvozek

Příspěvek od Adham »

Já měl štelovák KW a měnil jsem za pevný 40/40 TA Technix (německo). Komfort se srovnat nedá (předtím jsem ani nevěděl co komfort je :mrgreen: )
Kvalita sice fakt supr ale tvrdé jak prase.....teďka max spokojenost - vypadá to dobře,a jízdní vlastnosti pohoda.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“